İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,

google adsense, kardeşim için yaptığım yazilar.net sitesini, kriterlerine uymadığı için kabul etmedi. uzmanları inceleyip bu kanıya varmış. tertemiz güzel bir siteyi google neden kabul etmedi bir fikri olan var mı ?

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten de adengage reklamı var. Google sitelerde rakip reklam firmasının kodlarını asla kabul etmez. Hatta bu konuda yazışmamda olmuştu. Adbrite dahil network reklamlarına kapalı bile olsa asla göz yummuyoruz diyorlar...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu doğru olamaz. yani google gibi bir şirket için olamaz. adsense başvuruyorumki bu adengage yi kaldırıp sizi kullanacağım demek oluyor. neyse bir daha başvurmayı deneyeyim reklamsız...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam gibi bir rakibi olmadan bu google adam olmayacak. yahoo geliyor msn de hortlar yakında.

D

dnturkey

Misafir
sepya' Alıntı:
siten de adengage reklamı var. Google sitelerde rakip reklam firmasının kodlarını asla kabul etmez. Hatta bu konuda yazışmamda olmuştu. Adbrite dahil network reklamlarına kapalı bile olsa asla göz yummuyoruz diyorlar...

adbrite ve google ile 7-8 ay önce bu konuda yazıştım ikisi de birbirinin kullanılmasının kendisine bi sakıncası olmadığını söyledi bana...

Ve de o zamandan beri hiç bir problem olmadı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5