İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nedir Bu Adwords ?

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meraba Arkadaşlar Bu Soru Ben Ve Benim Gibi Bilmeyenlerede Yardımcı Olsun Muhakkak Anlatılmıştır Ama Güncelllemek İyidir :) Evet Nedir Bu Adwords..? Kupon Nasıl Kullanılır. ?? Kupon Filan Alınıyor Satılıyor Analamdım Ki Ben OLayı Biri Güzelce Bi Anlatırsa Dua Edicem Söz :) Kolay Gelsin

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlamak İstediğim Bişi Yok Olayı Anlamaya Çalışıyorum Sanırım Anlatamadım.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
armut piş azıma düş istiyosun ama bişiler öğrenmek için araştırmak lazım. Araştırırken başka şeyler de öğrenebiliyorsun...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Diyorumki Bu Şekilde Yazmak Zorundamısın Bunun Yerine Sayfayı Oku Ve Boş Bişi Diyerek Diyer Yerlere Geç İlla Google Reklam Alanına Sokmanın Birşeyler Öğren Diyerek Lafı Uzatmanın Anlamı Yok.

Benim Sorum Bu Kupon OLayları Nedir 50$ Değerinde Kupon 75 Kuruş Yok 1 Ytl İllaa Bana Link Vererek Bilginlik Yapmaya Çalışıyosun Bırak Yazma Bişi Zorunda Diilsin oke.

Verdiğin O linklerde Bana 1 Ytl Kupon Olaylarını Gösterr Ve Lütfen Türkçe Olsun. Konuşuyosun Ama Boş

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuda Kapattım Öğrenmek İstediğim Birşey Yok Yazı Yazmayın Lütfen Herkese Bol Şnas

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
System32' Alıntı:
armut piş azıma düş istiyosun ama bişiler öğrenmek için araştırmak lazım. Araştırırken başka şeyler de öğrenebiliyorsun...

Bu cevabı yazana kadar güzel bir cvp yazabilirdin Artislikmi yapıyorsun?

Kendini beğenmişlikten başka birşey değil bu.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zdearban' Alıntı:
Benim Sorum Bu Kupon OLayları Nedir 50$ Değerinde Kupon 75 Kuruş Yok 1 Ytl İllaa Bana Link Vererek Bilginlik Yapmaya Çalışıyosun Bırak Yazma Bişi Zorunda Diilsin oke.
Verdiğin O linklerde Bana 1 Ytl Kupon Olaylarını Gösterr Ve Lütfen Türkçe Olsun. Konuşuyosun Ama Boş

Evet Nedir Bu Adwords..? Nasıl Kullanılır. ??

Daha ne sorduğunun farkında değilsin. Neyse şu andan itibaern muhattabım değilsin. Adam gibi döküman okumayan yardım isteme adabı olmayanla işim olmaz. Böylesi forumlarda da hiçbir şey öğrenemez.

Kolay gelsin

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
Daha ne sorduğunun farkında değilsin. Neyse şu andan itibaern muhattabım değilsin. Adam gibi döküman okumayan yardım isteme adabı olmayanla işim olmaz. Böylesi forumlarda da hiçbir şey öğrenemez.

Kolay gelsin

Kupon Olayının Adwordsla Alakası Yokmu Yani _??????????????????????

Allah Aşkına Yardımın Yok Barii Yardım Etmem Muhattabım Deyilsin Dialoglarına Girmeee Bu Site Hep Senin Gibiyseee Yazıkk Abiii Gerçekten Yazık Dışarda Anlatılan La İçerisi Aynı Deyil Buda Sizin Gibi İnsanlardan Kaynaklanıyor Olsa Gerek...

Beni Kardeşin Gibi Görebilir Bi Arkadaşın Olarak Görebilir Veya Bi Cahil Bu İşlere Yeni Başlıyor Olarakda Görebilirdin Fakat Beni Ezmeye Kalkıyorsun Lütfen Açtığım Konuyu Rahat Bırak Ben Forumculuk OLaylarını Aştım.
Benimle Kelime Oyunu Yapma

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords kuponları nedir?

google iki temel ürün sunuyor birisi reklam verenlere hizmet = Adwords
diğeri de reklam yayınlayan webmasterlara = Adsense

Adwords ile reklam verenleri arttırmak için google promosyona gidiyor.
öncelikli olarak adwords başvurusunda bulunun.

Adwords başuvurusnda bulunmayan birisi kupon kullanamaz.

isterseniz başvuru yapmadan önce forumda adwords kuponu satan (10 muydu 11 mi hatırlamıyorum) belli bir basamak rakamın olduğu bir sayı satın al.

daha sonra birlikte devam edelim olur mu?

Yanlız size genel tavsiye yardım isterken ne araştırmalar yapıp nereleri okuduğunuzu ve hala öğrenemediğinizi yazarsanız; İnsanlar sizin bedavacı olmadığınızı ve uğraştığınız halde anlayamadığınızı görüp yardımınıza koşacaklardır.

Adwords başvurusu için :
http://www.google.com.tr/ads/

www.google.com.tr yi açtığınızda doktor kelimesini aratın ve sponsor bağlantılara dikkat edin. Adwords yayımcılarıdır o sponsorlar.
Saygılarımla

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlatımın İçin Teşekkür Ederim.
Adsense Olayını Biliyorum Kendi Çapımda Kullanıyorumda. Adwords olayında İse Benim Bilgilerim Sadece Google Reklam Vermek Bunuda Anlıyabiliyorum. Bildiğim Kadarı İle Google 190 Tıklamaya 50 Ytl Alıyormuş Bundanda Haberim Var , Reklam Verenden Öğrendim Doğrumu Yanlışmı Bende Onun Yalancısıyım.
İşte Gelelim Kupon Olayına İnsanlarda Genelde Bu Host İşleriyle Uğraşan Kişilerde Oluyor Sanırım Bunu Ucuz Satıyorlar Ama Bana Faydası Nedir._?
Googlede Sağ Tarafta Çıkıyoruz Diyorsunuz Bu Nekadar Süresi Veya Tıklaması Yani 1 Kuponun Yararı Nedir Yani Eğer Dedikleri Gibi Yararlı Birşeyse Site Hiti Artıyor İse Bilen Ve Kullanan Birisi Yardımcı Olursa Bende 10-15 Tane Alıp Kullanmak İstiyorum Teşekkür Ederim Kolay Gelsin

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle yardım etmeyen arkadaşlara yazık diyorum... nedir bu ya? arkadaş bir şey sormuş sizin verdiğiniz cevaba bakın.

arkadaşa da okumadığı için ayırca kızıyorum.....

neyse adwords kuponları bir nevi promosyondur. bunları sisteme girerek mesela 70 ytl lik reklam kazanırsınız. kullanırsınız.

kendi ayarladığınız kelimelerle google da o kelimeler aratıldığında sağ tarafta sponsored links te çıkarsın. olay bu.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google da reklam vermenin temel mantığı şudur:

Bir reklam metni hazırlarsınız (tabiki adwords'e kayıttan sonra) ve bu reklam metnini bazı kelimelere bağlarsınız:

yani bazı kelimeler aratıldığında sizin reklamınızın gözükmesini istersiniz.
her kelimenin ücreti farklıdır.
ücret derken sizin reklamınız o seçtiğiniz kelimeler arandığında gösterilir ve tıklandığında her bir tıklamaya para ödersiniz. dediğim gibi reklamı bağladığınız kelimelerin ucuz-pahalı olmasına göre ödediğiniz para değişir.

öncelikli olarak gidin bir hesap açın (dökümanlar türkçedir) hesap açarken o verdiğim linkin olduğu sayfayı ve gelecek bilgileri okuyun.

15 kupon birden sakın almayın. size 1 tane kupon yeter (fikir vermek için)
çünkü bu kuponların maksadı bir kişinin bir tane kullanması üzerine kuruludur.

ben size önce üye olun
sonra üye olurken ve olduktan sonraki ekranları okuyun.
sonra 2-3 kupon alın birini hiç ederseniz diğerini deneyerek reklam yapmaya çalışın.

anlatılarak öğrenilen şeyler den daha çok yaşayarak öğrendiklerimiz bize yardımcı olur. gidin yaşayın.

(forumdaki adwords kuponları ile ilgili yazıları okuyun)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlatan Arkadaşlarıma Teşk. Ederim 1 tane Aldım Ve Denedim OLayı Anladım Faydası Veya Zararı Veya Kaç Gün Durur Kaç Tıklama Olur bUnları da Yavaş Yavaş Artık Kendim Öğreneyim :) Kolay Gelsin Herkese

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi sadece şunu söylemek istiyorum ne artistik yapıyorum ne de başka bir şey. Bu forumda webmasterlar var. Bizden iyileri de var bizden az bilgisi olanlarda.

Bizde anamızın karnında öğrenmedik. ARAŞTIRDIK bulduk. Allaha şükür vbulletin search.php yapmış. Ara bul diye. Bunu teşvik etmeye çalışırken biraz fevli davranmış olabilirim.

Fakat forumda bu ve buna benzer bir sürü çöp mesaj var. Arkadaşları arama yapmaya çağırıyorum.

Hatalı davranışım olduysa @zdearban arkadaşım kırıldıysa özür diliyorum.

Saygılarımla,,,
System32

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
System32' Alıntı:
Vallahi sadece şunu söylemek istiyorum ne artistik yapıyorum ne de başka bir şey. Bu forumda webmasterlar var. Bizden iyileri de var bizden az bilgisi olanlarda.

Bizde anamızın karnında öğrenmedik. ARAŞTIRDIK bulduk. Allaha şükür vbulletin search.php yapmış. Ara bul diye. Bunu teşvik etmeye çalışırken biraz fevli davranmış olabilirim.

Fakat forumda bu ve buna benzer bir sürü çöp mesaj var. Arkadaşları arama yapmaya çağırıyorum.

Hatalı davranışım olduysa @zdearban kırıldıysa özür diliyorum.

Saygılarımla,,,
System32

Ben Yazılıp Çizildiğini Tahmin Ettiğim İçin Msjın Başında Güncelleyelim Dedim Sanırım Gözünden Kaçmış Hem Yazalım Çizelim Bunun Zararı yokki Paylaşım Lı Bi Forum,
Sanada Hak Veriyorum Herkes İçin Bi Konu Açılmaz Ama Ben Böyle Bi Başlık Açmayı Uygun Buldum Tamamen Sizin İyiniyetinize Sığındım. Abilerim Kardeşlerim İlgilenir Diye Düşündüm Nitekim Öylede Oldu Ve Dün Sorumu Sordum Bugün Googlede Reklamlarım Çıkıyor.
Ben Sizleri Kırıp Haata Yaptıysam Özürdilerim. Kolay Gelsin

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş tatlıya bağlanmış :)
çoğu zaman söylenen şeyden daha önemli olan söyleme tarzı zannedersem.

yardım ederken birgün yardıma ihtiyacımız olacağını unutmamalıyız!
yardım alırken birgün yardım edecek boyutlara ulaştığımızda herhangi birine yardım ederek aldığımız yardımları (borcu) ödeyebiliriz.

selametle kalın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5