• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel

Nedir Bu Danino Olayı?

Bilgiler
Katılım
17 Mart 2007
Mesajlar
447
Reaction score
0
Puanları
0
202 Aydır Üye
Arkadaşlar nedir bu danino olayı
yemeye devam edelimmi. zekamız azalmasın. Firma sahipleride bilakis artığını söylüyor. yesekmi yemesekmi kararsız kaldım bea
 
Bilgiler
Katılım
6 Ekim 2006
Mesajlar
2,241
Reaction score
2
Puanları
0
Şube
Eskişehir
207 Aydır Üye
Arkadaşlar nedir bu danino olayı
yemeye devam edelimmi. zekamız azalmasın. Firma sahipleride bilakis artığını söylüyor. yesekmi yemesekmi kararsız kaldım bea

Keşke Önce Danino Olayını Açıklasaydın...

'' Bilim Adamları Danino'nun Zeka Gücünü Azalttığını iddia ettiler..''
 
Bilgiler
Katılım
18 Ocak 2006
Mesajlar
1,523
Reaction score
0
Puanları
0
216 Aydır Üye
arkadaşlar merak edip okuyanlara da şunu söyleyim.
Hiç şüpeniz olmasın doğal olarak sunulan tüm bilmem ne artırıcılar ya yalandır yada onu artırırken beriki tarafta olmadık hasarlar verirler.

Daha geçen Harward üni. açıkladı
-Kalp krizi riskini düşürmek için düzenli aspirin kullanımı öneriliyordu
bu olay kalp krizi riskini azalmıyor tam tersi yüksek bir oranla artırıyor
-C vitamini ömrü kısaltıyor

yani sanki naylon bez bebeklerden bahseder gibi içlerine biraz daha dolgu koyarsa doğal olarak şişman görünürler.İnsan metabolizması muazzam kompleks ama kendi haddini bilmeyen insanoğlu iki tüpten bir sonuç çıkarıp faredede bir sıkıntı görmeyince insanlara dayatıyor. Amaç PARA!
şunu ye karnın doyur ! beraberinde şunu iç ferahla,bunların hazmi zor şunu ye hazmi kolaylaşsın,şunu al obezlikten kurtul şunu al obez ilaçlarının etkisinden kurtul vsvsvs...
Hepsi tüketime dönük şeyler..

Dünyada hiçbir bilim , bilimadamı çıkıp doğal olmayan birşeyin insana sadece faydası olduğunu ve kesinlikle zararı olmadığını savunamaz.Ama savunuyor neden çünkü karşı duran yok!!
Faydalı olan şeyler doğal şeylerdir.Ne kadar doğal beslenir doğal yaşarsan zekandan,vücudundan sağlığından en yüksek verimi alırsın.Bunu hiçbir yapay madde SAĞLAYAMAZ!. ve böyle sağlayacak maddeyi insanoğlu asla YAPAMAYACAK!!.
Daha yakın zamana zenginler fakirlerden ayrılıp bebeklerini anne sütünden kurtarıp biran önce takviye mamalarla beslediler.Sonra süper bilim devereye girdi "Anne sütü zeka artırıyormuş,hastalklara karşı bağışıklılığı artırıyormuş" yapma yav nasıl anladın..kafası basmayan bir nesle sebep olduktan sonra mı bu yanlıştan döndünüz.Neden haddinizi bilmek bu kadar mı zor...Hala daha akıllanılmış değil.Şimdide anne sütü kadar dezenfektan felan mamaları... DOĞALLLLLLLLLLLLL. tek kelime. doğal yedir ot yedir.! Körpecik çocuklara veriyorlar kimyasalları!! . Danone ne söyler söylesin,,bilim adamı ne söyler söylesin aklı olanın ne ihtiyacı var ki?..
Biz biliyoruz ki gereğinde danone bilim adamı da satın alır istediği tüm beyanatları da yaptırır..

Ben ülkemiz neslinin çocuklarına kimyasal yedirmemesini çok diliyorum.Umarım insanlarımız bu yanlışa düşmez, düşen hemen döner.
Saygılar..
 
Bilgiler
Katılım
6 Ekim 2006
Mesajlar
2,241
Reaction score
2
Puanları
0
Şube
Eskişehir
207 Aydır Üye
Teşekkür Ederim İlgin ve emeğin için. repini gönderdim.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst