İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nedir Bu Danino Olayı?

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nedir bu danino olayı
yemeye devam edelimmi. zekamız azalmasın. Firma sahipleride bilakis artığını söylüyor. yesekmi yemesekmi kararsız kaldım bea

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar nedir bu danino olayı
yemeye devam edelimmi. zekamız azalmasın. Firma sahipleride bilakis artığını söylüyor. yesekmi yemesekmi kararsız kaldım bea

Keşke Önce Danino Olayını Açıklasaydın...

'' Bilim Adamları Danino'nun Zeka Gücünü Azalttığını iddia ettiler..''

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merak edip okuyanlara da şunu söyleyim.
Hiç şüpeniz olmasın doğal olarak sunulan tüm bilmem ne artırıcılar ya yalandır yada onu artırırken beriki tarafta olmadık hasarlar verirler.

Daha geçen Harward üni. açıkladı
-Kalp krizi riskini düşürmek için düzenli aspirin kullanımı öneriliyordu
bu olay kalp krizi riskini azalmıyor tam tersi yüksek bir oranla artırıyor
-C vitamini ömrü kısaltıyor

yani sanki naylon bez bebeklerden bahseder gibi içlerine biraz daha dolgu koyarsa doğal olarak şişman görünürler.İnsan metabolizması muazzam kompleks ama kendi haddini bilmeyen insanoğlu iki tüpten bir sonuç çıkarıp faredede bir sıkıntı görmeyince insanlara dayatıyor. Amaç PARA!
şunu ye karnın doyur ! beraberinde şunu iç ferahla,bunların hazmi zor şunu ye hazmi kolaylaşsın,şunu al obezlikten kurtul şunu al obez ilaçlarının etkisinden kurtul vsvsvs...
Hepsi tüketime dönük şeyler..

Dünyada hiçbir bilim , bilimadamı çıkıp doğal olmayan birşeyin insana sadece faydası olduğunu ve kesinlikle zararı olmadığını savunamaz.Ama savunuyor neden çünkü karşı duran yok!!
Faydalı olan şeyler doğal şeylerdir.Ne kadar doğal beslenir doğal yaşarsan zekandan,vücudundan sağlığından en yüksek verimi alırsın.Bunu hiçbir yapay madde SAĞLAYAMAZ!. ve böyle sağlayacak maddeyi insanoğlu asla YAPAMAYACAK!!.
Daha yakın zamana zenginler fakirlerden ayrılıp bebeklerini anne sütünden kurtarıp biran önce takviye mamalarla beslediler.Sonra süper bilim devereye girdi "Anne sütü zeka artırıyormuş,hastalklara karşı bağışıklılığı artırıyormuş" yapma yav nasıl anladın..kafası basmayan bir nesle sebep olduktan sonra mı bu yanlıştan döndünüz.Neden haddinizi bilmek bu kadar mı zor...Hala daha akıllanılmış değil.Şimdide anne sütü kadar dezenfektan felan mamaları... DOĞALLLLLLLLLLLLL. tek kelime. doğal yedir ot yedir.! Körpecik çocuklara veriyorlar kimyasalları!! . Danone ne söyler söylesin,,bilim adamı ne söyler söylesin aklı olanın ne ihtiyacı var ki?..
Biz biliyoruz ki gereğinde danone bilim adamı da satın alır istediği tüm beyanatları da yaptırır..

Ben ülkemiz neslinin çocuklarına kimyasal yedirmemesini çok diliyorum.Umarım insanlarımız bu yanlışa düşmez, düşen hemen döner.
Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5