İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nedir Bu Nakliyatcılık Siteleri?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Toplistime Günde En Az 2 Nakliyat Sitesi Kayıt Oluyor.
Hepside Spam Siteler. Template Editliyorlar. Altta 500 - 1000 Karakterli Kelimeler.

Adamlar Boş Domain Bırakmamışlar Nakliyat İçin.
Hele Geçende Birisiyle Link Değişimi Yaptım Adamın 50 Küsür Öyle Abidik Gubidik Sitesi Var.

Ne Kazandırıyorki Bu Onlara Amaçları Ne Yani.

Not : Konuyu Yanlış Yere Açtıysam. Doğru Yere Taşınsın En Uygun Yeri Burası Olarak Gördüm.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
nakliyat işi internette potansiyeli olan bir iş olarak görüyorum. Bizler adsenseden vs yerlerden gelir beklerken bazı arkadaşlar nakliyatçılar ile görüşüp işte sana web sitesi yapayım ayda şu kadar müşteri gelir sende bana şu kadar pay verirsin yolunda ilerliyorlar benim izlenimim bu yönde.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"evden eve nakliyat" gibi kelimeler adsense in iyi keywordleri arasında

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link değişimlerinin müdavimleri
1.sohbetciler
2.nakliyeciler :p

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sarget doğru söylüyor. 1500 falan günlük nakliyat araması var, 750 si nakliyatçı olsa 750 si müşteridir. potansiyel var gibi, ki benimde var öyle sitem.

fake sitelerden ise çok acayip dedikodular yükseliyor. çünkü adamlar eşyayı alıp ortalıktan kaybolabiliyormuş. bana öyle duyumlar geldi. yani ünlü firmalara güvenmek lazım.

ama bir kişinin tekeline geçmiş durumda nakliyat vb kelimeler. ve hiçte etik yollarla mücadele etmiyor kendisi.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ismi lazım değil bi arkadaşım vardı. Kodlamadan vs hiç birşeyden anlamazdı ftp ye girmeyi bile bilmezdi elinde çantayla kapı kapı esnaf gezer 10 liralık işe 300 lira ister gelir benden domain ve hosting alır öyle parayı vururdu, ama hayret ettim bu zamana kadar en ufak bir şikayet gelmedi, hatta geçenlerde bi firmanın anlaşmış olduğu tasarım firmasından telefon geldi domaini transfer etmek istediklerini söylediler bende gereken yardımda bulundum eski tasarım ve site hakkında en ufak bir muhabbet dahi geçmedi bizdemi böyle yapsak acep :p

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vay Be. Ama Adamlar Full Spam Yapıyorlar.
Yapanda Az Değil Link Değişimlerine Bakın Holokostun Dediği Gibi.
Ama Akıllı Adam İşi Olmadığı Kesin :p

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle böyle kazanılır.

bir kere hocalardan biri anlattı. hafif mongol üç beş kelimeyi zor konuşan bir tip. elinde sadece cep telefonu ile emlak işi yapıyormuş. insanlarla bayağıda sert konuşuyormuş. tanıdıktı dedi hocam. ve adam araba alamıyorken, şoförle araba aldı bir adamı çalıştırıp onla gezdirtiyor evleri şimdi diyor. tek kullanabildiği alet hala cep telefonu diyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bu devirde ya yüzsüzler kazanıyo yada dolandırıcılar yada gerçekten çok çalışanlar (ve umarım ben kazanmak için hiçbiri ollmam:))

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bı tanıdık vardı benım ,
adam bır tane ılçe ısmıne domaın almıştı sonra elınde çanta ılçedekı butun esanaf ı dolaşıpda kartvizitlerını aldı tanesını 10-ytl den yayınlıyorum demıştı kaçyuz tane kartvizit taramıştı hatırlamıyorum o derece :) sonucda ılçe esanafı 10-ytl nedır benımde adım bulundn dıye düşünunce arkadaş ıyı para kazanmıştı sanırım gayet de mantıklı gelıyor şimdi düşüünunce o zamanalr uzun işdiyordum :D

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 10 tane nakliyat siteside benim topliste ekliyor kendini. seçerken cok inceleyerek seçiyorum. ciddi anlamda bir site ise kabul ediyorum, değilse kabul etmiyorum.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nakliyat sohbet mirc scripti çiçekçi bunlar felaket günde en az 20 tane geliyo dediğiniz gibi. hatta bi nakliyat firmasının ismiyle 6 tane site eklenmişti değişik zamanlarda açıklamalarda habire "gerçek ... şirketi biziz" "taklitlerimizden sakının gerçek ... biziz" falan diye habire ikna etmeye çalışan cümlelerle donatmışlardı siteleri. toplist sahibi olarak bizler bunlara yer vermezsek desteklememiş oluruz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
benim küçük bi toplistim var , ahım şahım bir şey değil , kayıt olan bir sitede 10 taneden fazla banner varsa kaydetmiyorum , ayrıca nakliyatçıları hiç kaydetmiyorum , beğenmediğimide eklemiyorum , dediğiniz gibi azıttılar..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sohbet, Mirc, Nakliyat, Çicek,Spam Site Eklemiyorum Bundan Sonra :) .
Nakiyat , Nakliyat , Nakliyat Bıktım Artık.

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr5 nakliye sitesi gördüm ben :) zaten kamyon şöförlerinin kahvede oturup mustafanın siteyi gördünmü pr5 olmuş muhabbeti yapacaklarını hiç sanmıyorum.Sanki bunların hepsi tek elden organize olmuş gibiler.Hani bu kamyoncu nakliyeci potansiyelini gördükten sonra gecen ay aklımada gelmedi değil Nakliye100.com gibi bi domain e toplist hitlist tarzı bişi açıp sıralamayı bu ay en çok ev taşıyanlar diye yapmak :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi arama motorunda ilk sayfaya çıkarıyoruz olayının bir sonucu galiba bu toplist hücumları. Aardvark'a haşere kovma eklentisi geliştirtmekten başka bir işe yaradıklarını sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5