İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nedir Bu Olay Yaaa Memleket de insan kalmamıs

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaslar bi ri bana gelip diyor ki bende 8 tane kelime var 100 ytl verirsen sana satarım iframe ile acacaksın diyor ben 600 dolara aldım 1 milyarlık sattım diyor kelimelerw 1 tıka 5.12 $ veriyormus (haheuheh) verdigin parayı falan geri kazanırsın diyor örnek göster diyorum olmaz diiyor yani beni kek saniyor anlıyacagınız memleket dolandırıcılar la dolmus bunların onüne gecmemiz lazım nu konuyu özelden tart1smak isteyen ler msn [email protected] daha genis bilgi icin

M

Metalirik

Misafir
Bu kafa ve bu mantıkdaki insanalarla adbrite bizi dışladığı gibi, yakında google'de şutlamaları için büyük bir gayret ve azimle çalışıyorlar.. Yazık

C

cappytoi

Misafir
google ile adbrite bir değil yapmayın allah aşkına, google 'ın türk internetindeki reklam piyasasında bir yeri var sadece kuralları daha katı hale gelebilir. türklerin googledan şutlanacağını hiç sanmıyorum...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogrudur ama kurallar katılaştimida diken üstünde otururuz :)

O

OkYaNuS

Misafir
insanlar dinden imandan uzaklaştırdıkça böyle şeyler normaldir bence

H

hikayebul

Misafir
Manyak dolu memlekette,kelime basina su kadar dolar diye bisey yok,hayret bisey ya hala ögrenemediniz bu olayi.Loan kelimesine amerikalinin tiklamasina farkli,alman ip li birinin tiklamasina farkli türk ip li birinin tiklamasina farkli veriyor.

Ögrenin artik yaw :D her gün ayri konu aciliyor ama aslinda ayni konu ehuhehe:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5