İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nelph Oyun Botu ! (Roketoyun.com)

inforesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar, Biraz önce yazdığım Roketoyun botunu sizlerle paylaşmaya karar verdim. Sırasıyla botun özelliklerini ve Resimlerini göstericem.

Bot'dan Görüntüler !

Not : 1 sayfada 20 tane oyun listelenir. Örnek 1.oyun a ekle dediğinizde sayfa içinde ekler ve sayfa değişmez ! En altan ise 2. 3. sayfalara atlayabilirsiniz.

Bot'un Özellikleri !
1. Swf ve Resmi Sunucuya Çekmez ! Sunucuyu Yormaz !
2. Otomatik Etiket Üretir ! Tekrar Etiket Yazmak İçin Uğraştırmaz !
3. Hotlink Engellidir ! Yani karşı taraf resimlere hotlink yapsa bile, Resimler sizde sorunsuz gözükür.
4. Karşı Siteden Açıklamayı, Swf yi, Resmi Otomatik Çeker !
5. Oyun Eklerken, Gerekli Düzenlemeleri Yapabilirsiniz !
Bot'un Kurulumu
Rar'dan çıkan Alpbot un içine girin. Ardından baglan.php'de mysql ayarlarınızı yapın. ve Alpbot klasörünü ana dizine atın. Bütün işlem bu kadar ! Ardından Siteadresiniz.com/Alpbot olarak çalıştırabilirsiniz.

Bot'un Ayarı
Bot'daki otomatik gelen tagları değiştirmek için, Oyun.php yi açın içinde tagı aratın tagı bulunca yerine koymak istediğiniz tagı yazın. Herşey bu kadar !

Bot Nasıl Çalıştırılır ?
RoketOyun.com da Çekmek İstediğiniz Kategori Adresini Kopyalayın. Ardından bot da Kategori adresi : Yazan yere yapıştırın. Sayfa kısmına ise kaçıncı sayfayı çekmek istiyorsanız onu yazın. Ardından gönder diyin !

Bot'un Download Adresi : http://www.resimlet.com/alpbot.rar

Not : Eğer gerekli ilgi gelir ise, Film,Dizi,Resim,Haber Botlarıda Yazıp Paylaşıcam. + Nelph yerine başka bir script kullanıyorsanız, Söyleyin uyarlarım.(Ücretsiz) Tek isteğim ; Resimlerinizi Resimlet.com'a Yüklemeniz.

Taberani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam denedim bot çalışıyor fakat bir sorun var.Çekilen oyunlar ilgili seçilen katogoriye kayıt olmuyor :)

Halbuki yüklerken katogoride seçiyorum.Bu sorun nedendir?

Sitem bu: http://ilklevel.com/

Taberani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır sitemde hiç bir virüs bulunmamaktadır.Sizin kullandığınız bilgisayarda sorun olabilir.Yapan kardeşimin yüreğine sağlık lakin bot oyunları katogoriye çekmiyor :)

Evet beyler bu olayın çözümünü buldum.Eklenen oyunları admin panelinden ilgili katogorilere taşıyarak bu sorunu çözebilirsiniz :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hayır sitemde hiç bir virüs bulunmamaktadır.Sizin kullandığınız bilgisayarda sorun olabilir.Yapan kardeşimin yüreğine sağlık lakin bot oyunları katogoriye çekmiyor :)

Evet beyler bu olayın çözümünü buldum.Eklenen oyunları admin panelinden ilgili katogorilere taşıyarak bu sorunu çözebilirsiniz :)

Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir.
ilklevel.com adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya rızanız olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındırdığı anlaşılan oployau.fancountblogger.com sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için oployau.fancountblogger.com için Güvenli Tarama tanı sayfası sayfasını ziyaret edin.

bir de google chrome ile dene

Taberani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş; Mozilla,Exporler,Operada bu şekilde bir uyarı belirtmiyorda yarın Cheromamdır nedir birde onu deniyem.Kullandığınız virüs programı nedir Hocam?

Taberani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Hocam Allah razı olsun.En yakın zamanda bu sorunu çözeceğim.

agssp

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
senin yazdığından nasıl emin olacağın çünkü şüphem var nelp oyun scipti çıktığı zamanlarda ben zaten bunu indirmiştimde o da baya olur yani... tam aklımda değil zamanı....

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botu arkadaş yazmış. gayet başarılı teşekkürler hizmetin için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5