İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neolsun.Net mi yoksa hangisi daha güzel ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar yeni bir site açmaya karar verdim site Portal+Forum + Blog hertelden konu yapmayı düşünüyorum sabah beri domain düşünüyorum aklıma bu 2 domain geldi bana sizce domainler nasıl güzelmi Telaffuz edilmesi iyimi...

neolsun.net

almayın sakınha he :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain isimlerini editle sil bence, forumda sadece üyeler değil misafirlerde geziniyor.
Elinden kapmasınlar yazık olur

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kısa olması daha iyi bence neolsun.net i tavsiye ederim.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Net kulağa daha hoş geliyor ama ilerde siteyi satmayı vb. düşünürsen mutlaka .com daha değerli olacaktır.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
webmasterlık vs. ilgilenmeyen sadece sorf yapanların %80 i .com u tercih eder ;)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer siteyi yapmak istiyorsan başkasından domaini satın almak zorunda kalabilirsin.Kararını ver ve hemen al :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neolsun.net bence kulağa çok hoş geliyor ve akıllda kalıcı gibi bir ismi var.

ikisi arasındaki tercihim neolsun.net olurdu ve bunun üzerine yapardım siteyi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5