İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerde bu kaliteli yapıtlar???

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum bir kaç yıldır iyi bir film yapılmıyor.Şöyle gerçekten iyi bir senaryo ve güçlü projeler artık pek çıkmıyor.Nerde Gladyatör,Cesur Yürek vb. bunlar hep mazimizde kaldı.Gladyatör hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri Rusell Crowe tekrar Gladyatör tarzı bir filmde oynamasını çok isterdim.Ama işte nedense film yapımı şu sıra çok durgun...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son yıllarda izleyip de beğendiğim sadece Münih filmi var. Bence de kalite çok düştü...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet güzel yapıtlar pek çıkmıyor. Yani aslında son çıkan Görevimiz tehlike 3 güzel. Ama tekrar tekrar izlenicek bir film değil. Örümcek Adam 3 çıkıcak 2007 baya bi ümitliyim bu filmden :) 1 ve 2 senaryosu ve efektleri bakımından çok iyiydi. Söylediğin filmler klasik oldu ve çok izlendi. Hollywood dakiler iyi iş çıkarmıyor bu aralar :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cakirx' Alıntı:
Evet güzel yapıtlar pek çıkmıyor. Yani aslında son çıkan Görevimiz tehlike 3 güzel. Ama tekrar tekrar izlenicek bir film değil. Örümcek Adam 3 çıkıcak 2007 baya bi ümitliyim bu filmden :) 1 ve 2 senaryosu ve efektleri bakımından çok iyiydi. Söylediğin filmler klasik oldu ve çok izlendi. Hollywood dakiler iyi iş çıkarmıyor bu aralar :)
Görevimiz tehlike evet bir solukta izlenebilecek bir film ama o kadar yani etkileyecek bir film değil.Örümcek adam ise pek tuttuğum bir film değil.Bu filmler gibi ortaçağda savaş filmlerinin devamı çekilse hoş olurdu doğrusu...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet özellikle savaş filmleri çok güzel oluyor. Şuana kadar izlediğim bütün savaş filmleri beğenimi kazanmıştır. Bunların başında er rayn ı kurtarma. Daha bir sürü o kadar film izledim ama aklıma hiç biri gelmiyor ne dense :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeki demirkubuz un yeni filmini bekliyorum. ikilemleri seyredemedik üzlüyoruz. truman show kalitesinde neden hollywood yapımı çıkmaz bilemiyoruz. off sinema ne güzel şey, zamanı olana :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
animasyonları deneyin arka arkaya 10 kere izliyebiliyorsunuz (veya ben problemliyim..) shrek mesela 3 ayda bir izlerim herzaman güzel...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enemy at the gates güzeldi saving private ryan dan sonra son zamanlarda truva güzeldi sanırım :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar da haksızlık etme bence özgün konusu ile mesela Eternal Sunshine of the Spotless Mind...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
matchpoint süperdi mesela 2006da yapılan sonracığıma eight below da tatlı bi filmdi tabi bunlar hep kişiseldir zevktir renktir. eternal sunshine fikir olarak muhteşem ve dahiceydi mesela ama işleyiş olacak çok kötüydü bence.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Exorcism of Emily Rose ve Dabbe gibi guzel korku filmleri vardi. Yilin balonu Omen.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de korku filmi delisiyim ama dabbe de exorcism de çok kötüydü bence cry wolf gayet iyiydi. aksiyon olarak aeon flux vardı mesela güzel fena değil. türk filmi zaten hiç yapılmıyo bi mustafa hakkında herşey bi karpuz kabuğundan gemiler yapmak bi de türev başka da bi işe yarar şey yapamadılar gitti.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk filmleri diyince tabi ki Eşkiya vazgeçilmezlerden sanırım sonra Babam ve Oğlumu ben pek sevmedim çünkü fazla duygu sömürüsüne kaçmış.Bu arada Titanic unutmayalim izlenesi bir filmdi.Gerilim filmleri içinde Jack Nicholson müthiş oyunuyla The Shining süper bir gerilimdir.Bu arada arkadaşlar ben Julianın Nothing Hill filminin delisiydim o filmi izleyenler var dimi :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla karayip korsanları bence cok güzel bir yapıt paradan kaçmamışlar aksiyon ve macera konusunda cok hoş 1. side süperdü 2. side fragmanlarından belli güzel oldugu.. bu tür filmler görmek isterim..

hele hele yüzüklerin efendisi bu tür bir film keşke tekrar yapılsa yüzüklerin efendisini 9 tane cd (3 bölüm) 1 günde izleme rekorum 12 dir :p 12 defa bir dafeda izledim o filmi tabai 4-5 ay ara ile ya şimdide izlesem izleirm cok hoş bir film sürükleyici

Böyle filimler beklerim..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yakın zamanda sinemaya giden ve fragmanına denk gelen varmı bilmiyorum ama ben enson x-men 3 e gitmiştim ve orda çok kısa bir fragman yayınlandı.. filmin adını bilmiyorum ama bir yazı geçmişti 17 yüzyılda osmanlı diye.. görüntüler çok mükemmeldi ve bana yüzüklerin efendisi kralın dönüşündeki atlıların görüntüsünü hatırlattı büyük bir heyecanla ve merakla bekliyorum... ve bu filmin çok tutacağı inancındayım umarım hayallerimi yıkmazlar :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SargeT' Alıntı:
yakın zamanda sinemaya giden ve fragmanına denk gelen varmı bilmiyorum ama ben enson x-men 3 e gitmiştim ve orda çok kısa bir fragman yayınlandı.. filmin adını bilmiyorum ama bir yazı geçmişti 17 yüzyılda osmanlı diye.. görüntüler çok mükemmeldi ve bana yüzüklerin efendisi kralın dönüşündeki atlıların görüntüsünü hatırlattı büyük bir heyecanla ve merakla bekliyorum... ve bu filmin çok tutacağı inancındayım umarım hayallerimi yıkmazlar :)
Bu tarz bir filmden haberim olmadı ancak osmanlıyı tanıtan bir film gerçekten çok ilgi çekici olabilir.Ancak yabancı yapımcıların bu tarz bir girişimde bulunmaları zor gözüküyor.Türk yapımcılarda bu tarz büyük bir projenin altından kalkamazlar.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
KraListe' Alıntı:
Bu tarz bir filmden haberim olmadı ancak osmanlıyı tanıtan bir film gerçekten çok ilgi çekici olabilir.Ancak yabancı yapımcıların bu tarz bir girişimde bulunmaları zor gözüküyor.Türk yapımcılarda bu tarz büyük bir projenin altından kalkamazlar.

inançlı olmak ve inancımızı yitirmemek lazım..

yıllardır istanbulun fethi filminin hayalini kuruyorum.. şuana kadar hayalim gerçek olmadı ama birgün inanıyorum bu film çekilecek dünyada olmasa bile avrupada fırtınalar estirecek... ne kadar düşman olsalar bile bütün avrupa osmanlıya hayran yaptıkları bütün herşeyin farkında ve bu yapıtı izlemek için can atacaklardır diye düşünüyorum.. bahsettiğim filme gelince ise daha geçenlerde zaman öldürmek için keloğlan dvd sini seyretim öyle dandik bir filmde bile bi ejderha sahnesi vardı animasyon olarak bayağı iyidi böle bir film için öyle bir animasyon kullanılıyorsa bahsettiğim film için neden daha geniş çaplı girişimlerde bulunulmasın.. eylül ayını bekleyelim ve görelim.. ama şunu merak ediyorum 17 yüzyılda neyi anlatacaklar :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SargeT' Alıntı:
inançlı olmak ve inancımızı yitirmemek lazım..

yıllardır istanbulun fethi filminin hayalini kuruyorum.. şuana kadar hayalim gerçek olmadı ama birgün inanıyorum bu film çekilecek dünyada olmasa bile avrupada fırtınalar estirecek... ne kadar düşman olsalar bile bütün avrupa osmanlıya hayran yaptıkları bütün herşeyin farkında ve bu yapıtı izlemek için can atacaklardır diye düşünüyorum.. bahsettiğim filme gelince ise daha geçenlerde zaman öldürmek için keloğlan dvd sini seyretim öyle dandik bir filmde bile bi ejderha sahnesi vardı animasyon olarak bayağı iyidi böle bir film için öyle bir animasyon kullanılıyorsa bahsettiğim film için neden daha geniş çaplı girişimlerde bulunulmasın.. eylül ayını bekleyelim ve görelim.. ama şunu merak ediyorum 17 yüzyılda neyi anlatacaklar :)
Hocam keloğlandaki ejdarhayı güldüğümde bende sevinmiştim ama sadece çabalarına ortada iyi bir şey olmasada uğraşmışlardı.Ancak prof anlamda çok düşük kalite animasyonlar ayrıca İstanbul fethinde ben animasyonlardan oluşan bir film izlemek pek istemem biraz daha inandırıcı olması lazım onuda nasıl becerirler onu bilemicem.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
KraListe' Alıntı:
Ama hocam keloğlandaki ejdarhayı güldüğümde bende sevinmiştim ama sadece çabalarına ortada iyi bir şey olmasada uğraşmışlardı.Ancak prof anlamda çok düşük kalite animasyonlar ayrıca İstanbul fethinde ben animasyonlardan oluşan bir film izlemek pek istemem biraz daha inandırıcı olması lazım onuda nasıl becerirler onu bilemicem.

ben zaten bu animasyonu yerli sinema için vermiştim yerli sinemaya göre güzel denilebilir tabi dünya çapında demiyorum kesinlikle..
yukarda bahsi geçen filmi sağolsun kankam buldu ve bana linkini verdi filmin adı cenneti beklerken filmin yapımcısı ve yönetmeni ile yapılan röpörtaj aşağıdaki linkte mevcut bakalım umduğum gibi çıkacakmı :)

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=165964

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SargeT' Alıntı:
ben zaten bu animasyonu yerli sinema için vermiştim yerli sinemaya göre güzel denilebilir tabi dünya çapında demiyorum kesinlikle..
yukarda bahsi geçen filmi sağolsun kankam buldu ve bana linkini verdi filmin adı cenneti beklerken filmin yapımcısı ve yönetmeni ile yapılan röpörtaj aşağıdaki linkte mevcut bakalım umduğum gibi çıkacakmı :)

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=165964

Film sanırım biraz romantikliğe dayanacak yani tam olarak beklediğim film değil benim beklediğim film istanbulun fethi yada osmanlının icraatları gibi geniş kapsamlı dev bütçeli bir film.Ama bu filmde umarım iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5