İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerde la bu millet

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ligtv de sapıttı arkadaş

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bu günleride gördük ya :)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Başlıktaki kaba tabir sadece konuya üye çekebilmek için. Bunun için özür dilemeyeceğim :)
Webmaster ve internet üzerine biraz muhabbet edelim. Kazançlar ne alemde, hitler nasıl? Neyiniz eksik, neyiniz fazla bir görelim belki birbirimize tamamlayıcı oluruz.
Ben kendi adıma bişiler yazayım. Geçen yılın sonlarına doğru okulun bitmesi gerektiğini anlayıp, kendimi okula verdim netten biraz uzaklaşmıştım.Yazında uzun bi tatil yaptım. Şimdi yeniden buralardayım, eski kazançlı günlere geri dönüşü hedefliyorum ama sanırım google da bişiler değişmiş. Kavrayınca kazançlar geri gelecek diye tahmin ediyorum.Bu aralar yeni siteler kodlayıp, var olanlara backlink(illegal) toplamakla meşgulüm....

illegal backlink derken do-follow bloglara post gibi mi?

Bu arada reklam kazançları gerçekten çok düşük son günlerde. Çöp reklam dolu piyasa. Bir de türkçe ise siteniz yapacak pek bir şey kalmıyor.

Örneğin altyazı sitemde sürekli tercümanlık bürolarının reklamları çıkıyor. Çöp reklam olmasalar da mantıklı bir ziyaretçi altyazı indirecekken tercümanlık bürosunun reklamına tıklamıyor. Filtrem 500'e dayandı. Onları sileyim desem bu sefer "bilmemne arkadaşın seni bekliyor", "bedava 250 kontör" gibi gerçekten çöp reklamlar çıkıyor. Aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Directi bayileri domain ücretleri nedir sizin panellerde? şu ana kadar directiden 639.89 $ lık domain almışım hala 8.39$ dan geçiriyor bana com&net i

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iş iyice boğdu , bayram gelicek 20 gün sonra arada vermiyorlar , bağlı kaldık , bayramda atayım kendimi memleketin huzur bahçelerine :eek:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ploop gibi olucam "karavan alıp gezesim var 2"
ploop nereler de ? duyan gören bilen ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Radikal kararlar aldım. Grip salgını nedeniyle kendimi an itibariyle karantinaya alıyorum. 10 yıl sonra sağ kalanlarla görüşürüz artık :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
domuz gribi aşısı olmalımıyız ? yoksa olmamamalıyız ?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
O kadar çok speküle edildi ki artık insanların inanası gelmiyor gerçekten. Ancak A/H1N1 tıbbi bir gerçek ve zaten şu anki halinden korkmuyorlar. Evrim geçirip eski ispanyol gribindeki (H1N1) gibi bir hale gelmesinden korkuyorlar.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Domuz gribinin bazı aşıları satmak için uydurulmuş bir yalan olduğunu düşünüyorum. Çözümü bulunamayan veya bazı hatalı tedavilerin sonucunu da domuz gribi diye ittirdiler. 2 sene sonrada inek gribi çıkar. Millete kestirirler tüm hayvanları, stoklar birileri, hastalık geçti diye stokladıklarını satarlar ve parayı götürürler.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Domuz gribinin bazı aşıları satmak için uydurulmuş bir yalan olduğunu düşünüyorum. Çözümü bulunamayan veya bazı hatalı tedavilerin sonucunu da domuz gribi diye ittirdiler. 2 sene sonrada inek gribi çıkar. Millete kestirirler tüm hayvanları, stoklar birileri, hastalık geçti diye stokladıklarını satarlar ve parayı götürürler.

İşin korkunç tarafı haklı da olabilirsiniz. Ancak bünyem bunu kaldıramayacağı için inanmak istemiyorum.

Şu da var. Kırım kongo kanamalı ateşi diye bir hastalık var hani şu meşhur kene hastalığı. Bunun hakkında da çok yorum yapıldı son zamanlarda, aslında yok böyle bir şey. İlaç satacaklar vb gibi. Ancak aşı üretim teknolojisine sahip şirketler sadece belirli bir bölgedeki insanların risk altında olduğunu öne atarak bu aşıyı geliştirmiyorlar. Kabaca maliyeti kurtarmıyor diyorlar.

Aşı olayına gelirsek, evde 9 aylık bir kızım var ve şu an böyle bir şey varsa ona bulaşmasının tek yolu benim taşıyıcılığım sayesinde olabilir. Bu durumda ben kendime aşı yaptırmaya gönüllüyüm. Ancak şöyle de bir durum var ki risk grubunda olmadığımdan(!) aşı yaptıramıyorum :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hımm baya popülermiş domuz gribi, adwords de biraz "domuz gribi" kasayım o zaman :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5