İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerde la bu millet

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bence aids e çözüm bulundu bizden saklanıyor. Korkusuz erkekler atom bombasından daha tehlikelidir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İlacını içersiniz geçer, gidip normal grip için aşı olmak ne ise domuz gribi için de o zaten. Sıradan sağlıklı bir insanı öldürecek bir hastalık değil tedavi edildiğinde.

AIDS'in de çözümü var zaten şu anda. HIV virüsünü öldürecek panzehir ilaçlar var, AIDS seviyesine yükselmeden virüsü belirli bir seviyede tutabiliyor. Yan etkileri çok büyük ama, hastayı hayatta tutabiliyor.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belki bunu Amerika oyunu sananlarınız vardır ama, bu salgın Çin'in oyunudur. Çin artık Amerika'nın biyolojik sliahlarına karşılık biyolojik silahlar ile karşılık veriyor.

İlahi yönden düşünürsek, Bu adamlar ne bulursa yiyor, yani ilk salgınların bu Ülke'den çıkması da olağan.

Fakat gel görki, ilk domuz gribi aşısını üreten ülke Çin, ikinci üreten Rusya. Fakirliğin gözü çıksın ! Silahı üreten piyasaya sürüyor, bi çare ülkeler ne yapsın ? Parayı verip almak zorunda. Tıpkı Terör örgütüne mayını satıp, Türkiye'yede mayını bulma cihazını sattıkları gibi. Bundan pek bir farkı yok.

Çağımız artık biyolojik silah çağıdır. Dün kuş gribi, bugün domuz gribi, yarın bilmem ne gribi. Doğanın dengesi ile o kadar çok oynanıyor ki, yakında mutasyona uğrayan insanları görürsek şaşırmam.

Edit: şimdi konu'nun ilk mesajını okudumda :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
" Aşk gördüğüm en güzel düş bir tek sen uyandır beni "
aşk varsa buraya atmam

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben bayadır yokum forumda su aralar artık girebiliyorum.. metin2 sardım su aralar :p

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamıyla bıraktım teknik servis işleri yapmaya başladım birkaç back managerlik işi yapıyorum az bucuk para geliyor. Buna da şükür. =) Allah kazanc versin tüm arkadaşlarıma..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tamamıyla bıraktım teknik servis işleri yapmaya başladım birkaç back managerlik işi yapıyorum az bucuk para geliyor. Buna da şükür. =) Allah kazanc versin tüm arkadaşlarıma..

Back managerlik ne demek? Konuyla ilgili aykırı bir espiri geldi aklıma, ama yapmıycam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5