İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerden link alınmalı?

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, bir sağlık sitesi kurdum kuzenimle. Diyet, Egsersiz ve Sağlık üzerine, hem kendimiz bilgi giriyoruz, hem kendi çektiğimiz videoları ekliyoruz hem de internetdeki faydalı bilgileri koyuyoruz. 2-3 ayık bir site link satın alıp siteyi yükselmek istiyorum. Ama nerelerden almalıyım. Mesela realist,zirve100 gibi sitelerde kenarda link yerleri var. Onlar faydalımıdır? Yoksa başka türlü br şeye mi bakmam gerekli.

Teşekkürler.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bahsettiğin siteler toplistler çok sayıda link barındıran sitelerdir. yeni bir site olduğun için PR si çok yüksek sitelerden kaçın, öncelikle PR si 2 veya 3 olan siteleri tercih et. En önemliside Kendi sitenin içeriğine uygun siteleri tercih et, şimdilik sadece 1 siteden link al, Formun Reklam Bölümünden sitenin içeriğine uygun sitelerden aylık ve 3 aylık fiyat teklifi al. Teklif aldığın siteyi incele değerlendir kararını ver.
Kolay gelsin

Yanıltıcı birşey yazdıysam lütfen düzeltin.

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
elimde pr4 saglik,diyet icerikli yabanci sitem var. pm atiyorum istersen 2 tane bos yer var/

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr3 sağlık sitesinde link satabilirm istersen m at

bigdump

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitenin pr si
alexa
özgüniçerik
sürekli güncellenen siteler (forum vs)
sitenin hiti

bunların hepsi ii se link i ala bilirsin
sana faydası olur

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İçeriği senin sitene yakın sitelerden link alırsan
yararı kat kat artar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi