İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nerden paypal alabilirim

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereden paypal alabilirim biraz lazım bu arada nasıl kullanacağımı bile bilmiyorum domain alacam ve kart no falan vermek istemiyorum o yuzden paypal ile odemek istiyorum.
saygılar..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.paypal.com a üye oluyorsun. Sonra bu hesabın aktif olmuyor. Kredi kartı ekleme seçeneği var. oldukça güvenli sistem diye kredi kartını ekliyorsun ve kredi kartından 2 dolardan daha az bir para çekiliyor sonra bu senin kredi kartı extrene yansıyor o kodu tekrar yazdığın anda paranı geri alıyorsun ve artık paypalın var. Kredi kartından da para atabiliyorsun paypala... Nette de bulursun buna uygun kaynak..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vayy uzun işmiş yani e ozamana gider belkidecanım domainler.Yav kendi ülkemiz firmalrına güvenebilseydik şimdi elimdeydi.Nasıl bir iştir anlamadım.Şu işte evraklı mevraklı olsa ne harika olurdu.Domain benim kim biliyor "Ben".
artık pazartesini bekleyecez yetmeecez kredi kartı ekstresi için 1 ay bekleyecez öylemi .Ben pazartesine güvenemiyordum alınır diye 1 ay daha beklemek .. En iyisi godaddy e kredi kartı bilgilerimi veriyim :)
saygılar...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vayy uzun işmiş yani e ozamana gider belkidecanım domainler.Yav kendi ülkemiz firmalrına güvenebilseydik şimdi elimdeydi.Nasıl bir iştir anlamadım.Şu işte evraklı mevraklı olsa ne harika olurdu.Domain benim kim biliyor "Ben".
artık pazartesini bekleyecez yetmeecez kredi kartı ekstresi için 1 ay bekleyecez öylemi .Ben pazartesine güvenemiyordum alınır diye 1 ay daha beklemek .. En iyisi godaddy e kredi kartı bilgilerimi veriyim :)
saygılar...

Kredi kartını eklediğin an aktif oluyor olabilir(paypal bölümünde yazar sanırım). Paranı geri alman için extreni bekleyeceğin ise kesin :) (online kredi kartı hizmetlerine bakabiliyorsan öylelikle de yapabilirsin bankana göre belki..)

M

memox

Misafir
Teşekkürler arkadaşlar Anlatım için ben kaydoldum kredi kart numaramı girdim.sonunda aktifleştirme yeri geldi.oraya kredi kartımdaki bütün kodları girdim ama olmadı.yardım edebilecek olursa iyi olur.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kredi kartına gelecek extrende 2 dolar çekilmiş olduğunu göreceksin. O çekimin detayında bir kod olacak o kodu yazacaksın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5