İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nereden, nerelere...

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu halini hiç gormemiştim googlenin logolara baksanıza :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok ilgnç bende ilk defa gördüm.Lego Serverda çok süper :D

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1998 yılı :9 internette de nostalji yaşanırmış demek vallahi nostaljik oldum siyah beyaz tv ye bakmış gibi hissettim kendimi..

P

Paraemon

Misafir
Sabrın önemi büyük.

Sabırsız olmam nedeniyle çok büyük kazançlar getircek projelerimi hep yarıda kesiyorum.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Tabi sabır ve çalışmak çok önemli. Hiç unutmam 2003'de açtım sitemi. O zamanlar haliyle hit diye birşey yoktu. Yıl 2006 ve şuan 12 bin günlük tekilim var. Google'in en büyük şansı belkide Amerika gibi bir ülkede olmasıdır azim ve sabrının yanında. Dünya'nın interneti adamların elinin altında. Direk kendileri hükmediyorlar. Kullandıkları dil Dünya dili olmuş ingilizce... Faktörler çok... İnşallah hepiniz başarılara ulaşırsınız google gibi...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet çok güzel bir nokta aslında...Dünya dili.. adamlar ana dilelriden bir şey yapıyorlar ve tüm düyaya hitap ediyor bir anda.Ya biz? yapdığımız türkçe içerikli sitelerin % 1 ' i yabancılar tarafından okunabiliyormuki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5