İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

neredenaldin . com benzer web sitesi yapabilirmisiniz?

asistan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,sitede yeniyim umarım konuyu yanlış yere açmıyorum,bir projem var,neredenaldin . com adındaki siteyi bir çoğunuz duymuşsunuzdur,bu site tarzında bir rehber site yaptırmayı düşünüyorum,detayları anlaşabilirsek eger anlaştığım arkadaşa anlatmak istiyorum.
kurumsal firmalar ve profesyonel webtasarımcılar konuyla ilgilenebilir diye düşündüm.
Fiyat açısından herkese emeğinin karşılığını veririm,parasal bir problemim yok.tabi bunuda derken piyasa şartlarında çok abest bir ücret söyleyene dur derim :)
Site için profesyonel bir dizaydan bahsediyorum ve birde alacak arkadaşın elinde mümkünse iş olmaması lazım,bu sorunu çok yaşıyorum bu aralar,elinde iş olan arkadaşa iş verince,bekleyip duruyorsunuz,hiç hoş değil.

Eğer yapabilecek arkadaşlar varsa,referans siteleriyle birlikde msj atarsa sevinirim,dediğim gibi elinde iş olan arkadaşa iş verilmeyecek.En kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Herkese iyi çalışmalar dostlar..:harika:

beslika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem inceleniyor..

Merhaba arkadaşlar,sitede yeniyim umarım konuyu yanlış yere açmıyorum,bir projem var,neredenaldin . com adındaki siteyi bir çoğunuz duymuşsunuzdur,bu site tarzında bir rehber site yaptırmayı düşünüyorum,detayları anlaşabilirsek eger anlaştığım arkadaşa anlatmak istiyorum.
kurumsal firmalar ve profesyonel webtasarımcılar konuyla ilgilenebilir diye düşündüm.
Fiyat açısından herkese emeğinin karşılığını veririm,parasal bir problemim yok.tabi bunuda derken piyasa şartlarında çok abest bir ücret söyleyene dur derim :)
Site için profesyonel bir dizaydan bahsediyorum ve birde alacak arkadaşın elinde mümkünse iş olmaması lazım,bu sorunu çok yaşıyorum bu aralar,elinde iş olan arkadaşa iş verince,bekleyip duruyorsunuz,hiç hoş değil.

Eğer yapabilecek arkadaşlar varsa,referans siteleriyle birlikde msj atarsa sevinirim,dediğim gibi elinde iş olan arkadaşa iş verilmeyecek.En kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Herkese iyi çalışmalar dostlar..:harika:
Merhaba,
Sistemi inceliyoruz.Size PM'den teklif sunulacaktır.

asistan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekürederim,msjını bekliyorum.iyi çalışmalar :)

YenibirWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Vermiş Olduğunuz Adresi Profosyonel Ekibimizle İnceledik
Ve Sizin İçin Makul Bir Fiyat ve Süre Çıkardık
Dilerseniz İstanbuldaki Ofisimize Gelip Bir Çay İçerek Detayları Konuşabiliriz...
Msn Adresimiz; [email protected]

asistan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Vermiş Olduğunuz Adresi Profosyonel Ekibimizle İnceledik
Ve Sizin İçin Makul Bir Fiyat ve Süre Çıkardık
Dilerseniz İstanbuldaki Ofisimize Gelip Bir Çay İçerek Detayları Konuşabiliriz...
Msn Adresimiz; [email protected]
ilginiz için teşekürler ama istanbul'da yaşamıyorum,ve işlerimin yogunluğundan dolayı gelebileceğimiz sanmıyorum,referanslarını paylaşırsanız sevinirim,ilginiz için teşekürler,iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5