İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerelerde Reklamınız var

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar nerelerde reklamınız var benım sıtemın ıyı.net te reklamı var sızın nerelerde var ve nekadar getırdı?

G

guajira

Misafir
nonamez' Alıntı:
arkadaslar nerelerde reklamınız var benım sıtemın ıyı.net te reklamı var sızın nerelerde var ve nekadar getırdı?

Önce sen iyinet'in sana ne kadar yolladığını söyleyebilirmisin hocam?

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tam bılmıyorum bır sayac yok lakın hareketlenme ust sevıyelerde degıl...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hite bakmıyorum pr ye de bakmıyorum reklam verirken... hedef kitleme bakıyorum.. Düzeyli ve uygun fiyatlı forum olursa veriyorum reklamı.. Ama güvenilir olucak.. Mesela ben turkmizah.net e vermiştim.. adam parayı aldı siteyi kapadı.... Böle kişilere vermeyeceksin..

Not : Ağır konuşmamak için dudaklarımı ısırdım ama konuşmsada diyeceklerimi herkes biliyor.. Ondan kötü konuşmayacağım..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmişi olan siteleri tercih etmiyorsanız risk alıyor olduğunuzu kabul etmeniz gerekiyor. yanlız helal süt emmiş kişi parasını aldığı ürün yada hizmeti veremeyecekse parayı geri iade etmeli diye düşünüyorum.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
isim olarak verske daha hos olur bence ....ben kurtadamla gorustum 200 YTL fıyat cektı oha dedım :))

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmişi sağlam ve içeriğe uygun sitelere reklam vermelisiniz. Ben 3 aydır gazeteler.com'a reklam veriyorum çok memnunum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
VazgectimSenden' Alıntı:
Ama güvenilir olucak.. Mesela ben turkmizah.net e vermiştim.. adam parayı aldı siteyi kapadı.... Böle kişilere vermeyeceksin..

Not : Ağır konuşmamak için dudaklarımı ısırdım ama konuşmsada diyeceklerimi herkes biliyor.. Ondan kötü konuşmayacağım..

tabiiki. iki taraf için de bu böyle. nonamez de bana verdi reklam mesela 5 gün reklamı yayınlandı ama ücretini ödemedi ve kaldırdım bannerını..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama o hata reklam alandan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.. ben kim olursa olsun para hesabıma geçmeden yayınlamıyorum reklamını.. Her gün msn ime onlarca insan geliyor biz yıllık reklam vericez 5 günlük deneme vereceksiniz canınız isterse gibi konuşmalarla.. direkt banlıyorum yanıt bile vermeden..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5