İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nereye ve Ne Şekil Reklam Vermeliyim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalr yargısız infaz yapmayın lütfen kimse kimseye zorla reklam almasını söylemez reklam veren kişilereden bu site hakkında bilgi alın derim verimlimi degilmi diye site isterse pop ile beslensin ister binlerce sapm sayfa sonuçta bir kullanıcı bir amaçla o siteye giriyor ve belirli yerleri kurcalıyor..

lütfen yargısız infaz yapamyın.. o arkadaş kesinlikle pop destek alamz.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sporty' Alıntı:
Mesajlardamı siliniyor arkadaşım? 362076 mesaj var. 85 bin üye var. Bu nasıl oluyor?

:=) Sen portala gir üye sayın bu kadar mesaj sayın bu kadar de.. O site sırf forumdan oluşmuyor dikkat edersen.. İnsanlarda oraya sırf foruma yazmak için girmiyor.. Umarım sorunun yanıtını almışsındır..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
:=) Sen portala gir üye sayın bu kadar mesaj sayın bu kadar de.. O site sırf forumdan oluşmuyor dikkat edersen.. İnsanlarda oraya sırf foruma yazmak için girmiyor.. Umarım sorunun yanıtını almışsındır..

Vallaha anlamadım, zaten sitenin heryerine üyeliksiz girebiliyosun gezebiliyosun. Sadece mp3 indirmek için üye oluyosun
baknz:
üye avantajı
- En yeni mp3 leri ücretsiz ve sorunsuz olarak indirebileceksiniz

Vazgectimsenden.com mp3 sitesimi? hayır.. Bu durumda insanlar mp3 indirmek için üye oluyor ve aradıkları sitede olmadığı için bu fake üyelik oluyor. Yani üye sayısı gene fake ve abartı.. haksızmıyım?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen b.. atmak için yer arıyorsun.. o sayfaya dokunmadım uzun zamandırda orayı okuyup üye olan varmıdır merak içerisindeyim. Birazdanda editlerim.. Sitedeki mp3 sayısı 10 adettir.. Önceden ki çok olmadı kalkalı 1 ay kadar önce evet sitede bir hayli mp3 vardı ki kalınca da alexadan görülünce hite yansımadı.. Yani 1 aydır duran bir yazı o da.. Ki yine belirteyim metin arolatın mp3 ünü nete ilk atanda tualin kasım klibini nete ilk atanda yine biziz... Aslında yanlışta değil.. Üye olmadan her yere girebiliyor demişsin.. 5 dakika bakmadan.. Bunda da yanıtını vericem bakalım ne çıkartacaksın..

Üye olmadan testleri çözemezsin..
Üye olmadan resimlere bakamazsın
Üye olmadan flashları izleyemezsin
Üye olmadan download yapamazsın
Üye olmadan avatar arşivine giremezsin.
Üye olmadan yazılar bölümündeki yazıları okuyamazsın..

Hadi bakalım sırada ne var?

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
sen b.. atmak için yer arıyorsun.. o sayfaya dokunmadım uzun zamandırda orayı okuyup üye olan varmıdır merak içerisindeyim. Birazdanda editlerim.. Sitedeki mp3 sayısı 10 adettir.. Önceden ki çok olmadı kalkalı 1 ay kadar önce evet sitede bir hayli mp3 vardı ki kalınca da alexadan görülünce hite yansımadı.. Yani 1 aydır duran bir yazı o da.. Üye olmadan her yere girebiliyor demişsin.. 5 dakika bakmadan.. Bunda da yanıtını vericem bakalım ne çıkartacaksın..

Üye olmadan testleri çözemezsin..
Üye olmadan resimlere bakamazsın
Üye olmadan flashları izleyemezsin
Üye olmadan download yapamazsın
Üye olmadan avatar arşivine giremezsin.
Üye olmadan yazılar bölümündeki yazıları okuyamazsın..

Hadi bakalım sırada ne var?

Ben bok atmak için yazmıyorum, üye olacaktım ilk oraya baktım mp3 var bilmemne yazılmış ama gerçekte mp3 felan yok. Ayrıca o yukarıda saydığın üye avantajları, ana sayfandaki hiçbir yerde yok yani üye olacak adam onların hiçbirinin varolduğunu bile bilmiyor. Sadece mp3 için üye oluyor. Neyse benide çok ilgilendirmez ama istatistikler ortada sitedeki herşey fake.. Bu durumda hitinin 6000 olduğuda fake olabilir.. Sahte keywordlerden gelen ziyaretçilerde olabilir. Ama dediğim gibi beni ilgilendirmez kolay gelsin :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o dedikleirmin hepsi her sayfanın üstündeki menüde var.. dedim ya boş konuşuyorsun ve bilgisizsin.. Te bilmem ne sayfasında yeni mp3 kelimesine sahte keywordlerle geliyor demende bunun en büyük kanıtıdır.. Ara bakayım google de mp3 yaz ben çıkıyor muyum.. Artı sitedeki mp3leri

http://www.vazgectimsenden.com/dl_s...FDlardan+%DDzinli+Demo+Mp3&sub_name=Yerli+Mp3

linkinden indirebilirsin.. Hayatta hiçbir başarıya sahip olmayan kendini kanıtlayamamış insanlar kendi başararıları ile başkalarına söz ettirmekten çok başkalarına b.. atmayı seçerler.. Webmaster forumlarında bu genellikle olur ama son zamanlarda düzeldi.. 60 post atmışsın sadece 10 u burda millete b.. atmakla harcanmış.. Ne işe yararsın sen?

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
o dedikleirmin hepsi her sayfanın üstündeki menüde var.. dedim ya boş konuşuyorsun ve bilgisizsin.. Te bilmem ne sayfasında yeni mp3 kelimesine sahte keywordlerle geliyor demende bunun en büyük kanıtıdır.. Ara bakayım google de mp3 yaz ben çıkıyor muyum.. Artı sitedeki mp3leri

http://www.vazgectimsenden.com/dl_s...FDlardan+%DDzinli+Demo+Mp3&sub_name=Yerli+Mp3

linkinden indirebilirsin.. Hayatta hiçbir başarıya sahip olmayan kendini kanıtlayamamış insanlar kendi başararıları ile başkalarına söz ettirmekten çok başkalarına b.. atmayı seçerler.. Webmaster forumlarında bu genellikle olur ama son zamanlarda düzeldi.. 60 post atmışsın sadece 10 u burda millete b.. atmakla harcanmış.. Ne işe yararsın sen?

Ya güzel kardeşim sen kimsin benim bilgimden bahsediyorsun? görende microsoftun sahibi zanneder :D
Dandik bi portal yapmakla adam olunuyosa sana 10 düzüne yapıvereyim..
Benim amacım tartışma çıkarmak değil, beni tanımıyorsun yorum yapıyorsun sen 5 yıldır bu işle uğraşıyosan benim internet şirketim var ve senin yaşın kadar yıldır bu işlerdeyim. Ayrıca sitendeki google reklamlarıda komedi ötesi siten tamamen türkçe ama nedense reklamlar ingilizce çıkıyor, eminim keyword değildir kendiliğinden çıkıyodur.. neyse çokta umrumda değil dediğim gibi.. milleti keklemeye dolandırmaya devam et kolay gelsin :D

not: 60 postun 50 si insanlara yararlı olmak için yazıldı iyi incele istersen.. buraya yazmamın sebebide insanları keklemeye çalışmandır. Ben söyleyeceklerimi söyledim gerisi önemli değil.. Kim bu sayfayı okursa zaten reklam verip vermeyeceği siteyi değerlendirir

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer bi kaç mesajına bakayım dedim de hepsi aynı.. hemen gözüme çarpan 3 ünüde aldım..

"Sitenin ve özellikle forumun her yeri reklam dolu, şimdi bişey dicem gene iyinetadmin uyarı yollıcak :)"

"sitendeki yazıların hepsi copy/paste ise normaldir.."

"Bence sana herkes hassittir dicek. Bu biliyomda söylemem muhabbetlerini yapanların akıl sağlığından şüphe ediyorum."

Ne olduğun değilde adam olup olmadığın önemli..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Dandik bi portal yapmakla adam olunuyosa sana 10 düzüne yapıvereyim.. "

Biraz yürekli isen sözünün arkasında durup bir tane yapsana.. Onu geçtim bay internet şirketi sahibi.. Yapılmış olan sana ait bir tane sitenin adresini versene..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Diğer bi kaç mesajına bakayım dedim de hepsi aynı.. hemen gözüme çarpan 3 ünüde aldım..

"Sitenin ve özellikle forumun her yeri reklam dolu, şimdi bişey dicem gene iyinetadmin uyarı yollıcak :)"

"sitendeki yazıların hepsi copy/paste ise normaldir.."

"Bence sana herkes hassittir dicek. Bu biliyomda söylemem muhabbetlerini yapanların akıl sağlığından şüphe ediyorum."

Ne olduğun değilde adam olup olmadığın önemli..

Mesajların devamınıda oku istersen adamlar soru sormuş. Cevabı bu.." C/p yapmışssan olabilir " yazdım çarpıtma..

Diğer yazdığının doğrusu ve tamamı cümle olarak : "Forumun heryeri reklam dolu, böyle yapacağına az reklamla daha çok para kazanmayı dene senin için daha yararlı olur"

arkadaşım senin akıl yaşın ufak herhalde daha insanlar salak değil mesajlarımı aratıp herşeyin gerçeğini görebilirler neden yazılarımı değiştirerek ve bölerek alıp buraya yazıyorsunki?

Ayrıca hala diyorumki eğer dandik bi portal yapmakla ADAM OLUNACAĞINA İNANIYORSAN phpnuke yada aspnuke eline geçiren herkes adam olur.. Haa bu scriptlerde ücretsiz heryerde var :D

--- Son mesajına cevap ---

Benim yaptığım yada yapacağım sitelerin adresini sana vermek gibi bir zorunluluğum yok. Ama ben heryere çıkıpta "siteme binlerce adam giriyor 100 bin üyem var xxx liraya reklam alııyorum" demiyorum. eğer deseydim adreste verirdim zaten

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo aynen kopyalayıp yazdım sana ait cümleler.. 60 mesajın ne için yazıldığını gösteren cümleler..

Bak ne demişim;

Biraz yürekli isen sözünün arkasında durup bir tane yapsana.. Onu geçtim bay internet şirketi sahibi.. Yapılmış olan sana ait bir tane sitenin adresini versene..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:

Dostum, kraltv ye sms at site adresini yaz, alt yazı geçsin :D sonra onu capsle koy.. Tual kim ? banane tualden.. türkiyede tual diye bi adamın toplasan 10 bin tane hayranı vardır.. e 6 bini senin sitene giriyosa no problem :D:D Hitin kaynağını klibin altındaki site adresine bağlıyorsan. YORUM YOK

Aha buda mesajlarımım listesi,

http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=318853

Bi inceleyin bakalım kimseye bok atmışmıyım...

F

fenerli

Misafir
bu senin yaşın küçük galiba lafıda çok moda oldu,
konuşmaların peşine sadece forumun aşk ile ilgi olanına baktım sonuç : 02/12/2004 de başlamış ilk mesaj tam 1 sene olmuş, 351.sayfaya gelinmiş bir tane bile cevap sayısı sıfır olan mesaj yok.
site:vazgectimsenden.com yazarak google da arattığımızda çıkan 1000 küsür sonuçtan tıkladıklarımda bir tane bile boş sayfa çıkmadı

http://www.vazgectimsenden.com/FORUM.asp?whichpage=351&sortorder=&sortfield=&days=&FORUM_ID=49&CAT_ID=1&Forum_Title=A%FEk

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler fenerli..

"Dostum, kraltv ye sms at site adresini yaz, alt yazı geçsin"

Yorumsuz geçiyorum artık pes yani... Bay internet şirketi sahibi bir hala bir link yok..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
teşekkürler fenerli..

"Dostum, kraltv ye sms at site adresini yaz, alt yazı geçsin"

Yorumsuz geçiyorum artık pes yani... Bay internet şirketi sahibi bir hala bir link yok..

Dostum şöyle söliyim bu forumdaki adamları bi ara bakalım kaçı web sitesi yazıyor buraya? o nedenle link bekleme.. Kendi işine bak ve fake işler yapmamaya özen göster.. neyse allah kolaylık versin

---------------
02/12/2004 de başlamış ilk mesaj tam 1 sene olmuş, 351.sayfaya gelinmiş bir tane bile cevap sayısı sıfır olan mesaj yok.
---------------
Yazmışssın adam zaten bi önceki mesajında yazmış otomatik siliniyor diye.. ondan konu sayısı yok denecek kadar az.. Ama mesaj sayısı neden az açıklayamadı arkadaş.. 85 bin üye varya :D

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sporty' Alıntı:
Dostum şöyle söliyim bu forumdaki adamları bi ara bakalım kaçı web sitesi yazıyor buraya? o nedenle link bekleme.. Kendi işine bak ve fake işler yapmamaya özen göster.. neyse allah kolaylık versin

Yazabilecek bir siten bile yok :) Bu da nokta oldu..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Yazabilecek bir siten bile yok :) Bu da nokta oldu..

Muahha evet 85 bin üyeli bi sitem yok ondan yazamıyorum kusura bakma :D:D:D
Ama bi forum açıp makro programlarıyla 100 bin üyeli forum yapabilirim galiba muahaha adınıda vazgetimsenden2.com koyarız
yada aspnuke ile bi site kurup ADAMMI OLSAM ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5