İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Neşeli Ayaklar" hediyeleri kazanma fırsatı

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Neşeli Ayaklar"a özel!

18.01.2007

Warner Bros. Pictures ve ekolay.net size özel "Neşeli Ayaklar" hediyeleri kazanma fırsatı sunuyor.

www.neseliayaklar.com

Son zamanların en ses getiren animasyonlarından "Neşeli Ayaklar" 26 Ocak'ta vizyona giriyor. Seslendirme kadrosunda Elijah Wood, Hugh Jackman ve Nicole Kidman'ın bulunduğu bu eğlenceli animasyonun çok özel hediyeleri sizi bekliyor. Warner Bros. Pictures'nun katkılarıyla şanslı ekolay.net üyeleri birbirinden 'özel' hediyelerin sahibi olacak. Bu sevimli penguenlere kayıtsız kalamayacaksınız!

Şimdi sorumuza doğru yanıtı veren 100., 200., 300... şanslı üyemiz "Neşeli Ayaklar"a özel hediyelerin sahibi olacak. Hediyeleri "Foto Galeri" bölümünde görebilirsiniz. Katılın, kazanın!

Soru: Happy Feet'in yönetmeni kimdir?

a) Tim Burton
b) George Miller
c) Christopher Nolan
d) Bryan Singer

Not: Kazananlar 19 Şubat Pazartesi günü açıklanacak ve e-postayla bilgilendirileceklerdir.

http://www.ekolay.net/sinema/Haber.asp?PID=1340&HID=1&HaberID=447370

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müthiş hediyelerı ar..Asla kötü çıkmıyor bu sitenın aylık olarak bulunuyor kampanyaları..Ben bir kere kazanmıştım ekolaydan ve çok güzel bir hediye gelmişti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5