İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NET uzantılı şehir domainleri

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : Girne.Net
Register Firma: Tucows
Fiyat : 30.000 TL

Domain Adı : Tokat.Net
Register Firma: Godaddy
Fiyat : 20.000 TL

Domain Adı : Akdeniz.Net
Register Firma: Tucows
Fiyat : 30.000 TL

Ödeme : Fortisbank veya karşılıklı görüşme sonucu Nakit

domdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok yüksek fiyatlar bu fiyatlara satılacağını sanmıyorum.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
30.000TL eder mi bilmem de satan ben olsam, asla yüzyüze görüşüp tahsilat yapmam. 30.000TL abi bu, herşey olur ;)

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam dikkat et domain süren biterse 15.000 $ veren alır domainlerini senin fiyatlar patlar :)

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Fiyatlar normal, acunn.com'a verilen fiyatı da biliyoruz. :) Şehir portalı kurulup otobüslere reklam verilirse alan zengin. :D

rema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
30 bin tl mi :O çok istiyorsun bence.

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 bin tl mi :O çok istiyorsun bence.

1.500 $ lık bir Ekran Kartı bir çoğumuza uçuk gelirken bir grafiker için gayet uygun bir fiyattır değil mi:)

Ayrıca fiyatlar belirlenirken son 2 yıl içersinde mail yolu ile almak isteyenlerin verdikleri tekliflere göre düzenlenmiştir.

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domainler 10 bin liranın altında gitmez. Neredeyse bütün uzantıları dolu.
Nasıl nişantaşındaki arsa sudan ucuza satılmayacaksa bu domainlerde düşük fiyata satılmamalı.
Fiyatı yüksek bulan arkadaşlar hata yapıyor.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
1.500 $ lık bir Ekran Kartı bir çoğumuza uçuk gelirken bir grafiker için gayet uygun bir fiyattır değil mi:)

Ayrıca fiyatlar belirlenirken son 2 yıl içersinde mail yolu ile almak isteyenlerin verdikleri tekliflere göre düzenlenmiştir.

Yanlış anlama ama 1500 $ artık ekran kartları için çok ucuz.İstediğim özellikleri söledim. 2700 $ dedi ekran kartı. Adam Kulağıma " Abi Git 4 Tane Bilgisayar Al " Dedi :D
Neyse Konu Dağılmasın.Çok Ücret. Bu kadar büyük yatırım yapıcak varmı bilmem.

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akdeniz.net senelerdir takipte olduğum acaba düşermi dediğim domainlerden birisi tabi fiyat benim için oldukça fazla iyi satışlar.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu domainler 10 bin liranın altında gitmez. Neredeyse bütün uzantıları dolu.
Nasıl nişantaşındaki arsa sudan ucuza satılmayacaksa bu domainlerde düşük fiyata satılmamalı.
Fiyatı yüksek bulan arkadaşlar hata yapıyor.

Valla bütün uzantıların dolu olduğu çoğu domaine bakıyorum , diğer uzantıları hiç bir işe yaramıyor yada ben rastlamadım.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Akdeniz.NET'e çok güzel bir arkadaşlık sistemi kurulup, Antalya, Alanya gibi yerlerde otobüs/taksi reklamı yapılabilir. Ve getirisi de gayet iyi olur.
Bana göre fiyatlar normal. Hayırlı satışlar.

Ekleme: Akdeniz.NET'e çok güzel bir arkadaşlık sistemi kurulup, Antalya, Alanya gibi yerlerde otobüs/taksi reklamı yapılabilir. Ve getirisi de gayet iyi olur.
Bana göre fiyatlar normal. Hayırlı satışlar.

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben ergenken izmir net boştu... salak kafam :D

"Ben kısa pantolonlu çocukken" demek istediniz herhalde :hmmm: izmir.net 97 kayıtlı :ıslık:

Alan adlarının fiyatları bence çok yüksek değil fakat hepsinin fiyatının aynı olmaması gerekirdi diye düşünüyorum çünkü değerleri farklı.

Hayırlı satışlar.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
izmir.*et yıllar once 50bin $'a satın alınmıştı. Evet, fiyatlar çok yüksek değil, yatırım yapabilecek olan için. Ama sanırım burada pek gitmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5