İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Net uzantısına 3.060 $ isteniyor. Ben COM a kaç istesem ki.?

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
000ab2c1b088555f4c3390e8d0277aa7cbdb8014

Not : Başlık işin şakası , net uzantısının o kadar edeceğini düşünmüyorum...

R3B3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem başlık işin şakası com da 30.61 $ eder.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Web için bi anlamı yok, en azından bana göre.
Bence hayrına ver, daha kârlı çıkarsın...

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence güzel domain. Öyle hayrına falan verme. Şaşırıyorum bazen forumdaki domain yorumlarına, hiç mi ingilizce domain piyasasını incelemiyorlar acaba diye.

Ben de olsa -üşenirim yapmam ama- yaparım online fasıl televizyonu tadında bişi, fasıl dinlemek isteyenlerin hayrına olur. Altınada küçük fasıl gruplarının -gece hayatında çalan, ufak işler yapan- tanıtımlarını yaparım. Beklesin dursun öyle.

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
=) hayrına verilecek maliyette bir domain değil... Kayda değer bütün uzantılarının dolu olduğunu (com.tr dahil) , bu isimde bir çok firma bulunduğunu, sektör domaini olduğunu söylememiştim, araştırırsınız diye =) Güzel yorumlarınız için teşekkürler =)

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kaliteli bir domain reg fiyatına ya da hayrına ver diyen arkadaşlar pek domain piyasasıyla ilgilenmiyolar demek ki.

Fasıl isim olarak kalitesi yüksek , güzel bir proje yapıldığı taktirde kaliteli takipçileri olabilecek bir domain. Bir çok firma bulunuyor . Güzel bir fiyatla satılabileceğini düşünüyorum. Böyle bir domain için net bir fiyat vermekte iyi değil . Tekliflere göre değişir diyebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5