İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netarsivi.Com Moderator Aranmakta

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
Yeni açılacak olan netarsivi.com isimli web sitesi için sinema oyun ve program konusunda belirli bir seviyenin üzerinde bilgiye sahip moderatorler aramaktayim. Lütfen ilgilenenler [email protected] adresine mail atsınlar.

Şuanda sisteme web wiz forum yüklemekteyim ve çevirme işlemlerini yarım yamalak tamamlanmış bir paket yerine kendim yeniden yapıcam. (Beta versiyonu http://forum.netarsivi.com adresinden görülebilir)

Sitenin genel konusu ise forum üzerinden dosya paylaşımı (.torrent ve imesh hashları) ve diğer konular üzerinde bilgi vermek olacaktır. MP3 dağıtımı ve bilgisayar kullanıcılarının dialer gibi programlardan korunmasını sağlayacak 2 subdomain (muzik.netarsivi.com ve secure.netarsivi.com) daha açılacaktır.

Tanıtım için banner-exchange programlarına katılmak isteyen arkadaşlarım [email protected] adresine mail atabilecekleri gibi [email protected] msn adresimden benimle bağlantı kurabilirler.

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5