İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netbilsis.com - Web Hosting Hizmetleri

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, şirket ile müşteri ilişkisinden öte bir yakınlığım yok, ama verdikleri hizmet, sunucularının kalitesi beni buraya başlık açmama yönlendirmiştir. Evet fiyatları çevredeki host sağlıyıcılarına göre biraz fazla ama sanırım olması gereken.
Yaklaşık 1 aydır sitelerimi barındırıyorum 15-20k lık sitelerim var bir kez olsun server down olmadı. Eğer sizde benim gibi hosttan çok canınız yandı ise kesinlikle öneririm
www.netbilsis.com

Prof.Hüko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şikayet Konuları görmekten bıkmıştım :)

Böyle bir Konunun açılmasıda güzel.
İnşallah ilerde'de bir sorun yaşamazsınız.

denizci88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Netbilsis'in sahibi server konusunda tecrübeli bir kişi. Ayrıca ücreti düşük tutarak kaliteden ödün vermiyor. Fiyat/performans anlamında düşündüğünüzde iyi olduğu kanaatini taşıyorum.

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesinlikle kaliteli bir şirket. ticketlara hızlı cevap ki pek ticket açmak gereği duymuyorsunuz. sunucuları iyi bir şekilde optimize edilmiş olacakki herhangibir hazır script kurduğumda daha bi sorunla karşılaşmadım. Ayrıca çok hızlı :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
kesinlikle kaliteli bir şirket. ticketlara hızlı cevap ki pek ticket açmak gereği duymuyorsunuz. sunucuları iyi bir şekilde optimize edilmiş olacakki herhangibir hazır script kurduğumda daha bi sorunla karşılaşmadım. Ayrıca çok hızlı :)

Siz ticket açmadan mı cevap veriyor tahsin size ? :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi tıkladım 3 dakikadır sitelerinin acılmasını bekliyorum her site için boyleyse down olmasına gerek yokki :) zaten acılmıyo..

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende sorunsuz hemen açıldı güzel siteye benziyor düşünebilirim önerin için teşekkürler

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4 ay ben de çalıştım. Gerek reseller, gerek VPS olsun (makine kiralamadım) gerçekten dört dörtlük hizmet veriyorlar. Ama sadece tr lokasyon olduğu için fiyatlar malesef biraz yüksek.

Bu arada @aXzel hocam, ping çekip hızı kontrol etmenizi; hatta hızlı olduğunu düşündüğünüz bir siteyle karşılaştırmanızı öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5