İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netbul.com - Chatin Reklamı Olan Dikkatine

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Netbul.com - Chatin Reklamı Olan Dikkatine Reklam ajansından gelen maili sizinle paylaşmak istedim bazı mailler partnerelre geç ulaştıgı için buradan herkese duyurmak isedim..

Sayın Yayıncımız,

NETBUL CHATIN kampanyamız 31.12.2004 tarihinde saat 16:00 'da son
bulacaktır.Son kayıtlar verilen saat itibariyle tarafımızdan alınacağından,
sitelerinizde yayında olan CHATIN bannerlarını verilen tarih ve saatte
kaldırmanızı rica ederiz.31/12/2004'te kaldırılmayan bannerlar için
yapılacak olan kayıtlar dikkate alınmayacaktır.

Netbul-Chatin kampanyasına ait 2. ödemeleri yılbaşından sonra yapılacak ve
e-maille size bildirilecektir.
Son kayıtlarınız için tekrar fatura kesmenizi rica edeceğiz.

Saygılarımızla,

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten artık baymıştı chatin reklamları (kendi sitelerimde kullanmadığımdan, kıskandığımdanmıdır nedir :) ). İyinet kullanıcı potansiyelide bu duyuru için gerçekten uygun teşekkürler..
"haydi partnerler kaldırın reklamları"

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş sen hiç ödeme aldın mı chatinden ? 2. ödemeler yılbaşından sonra olacak dediğine göre ilginç bi durum söz konusu daha ilk bildirdikleri fiyatı ödemedilerde bana hala

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
VALLA devam etse iyi olur ilk gün kadar potansiyel yoktu ama aylık kazancı cok iyiydi ya :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mp3arsivi

yaw ilk ödemeyi alamamını nedeni fatura kesmemen - hesap bilgilerini göndermemen veya vergi kesilmesini izin vermediğiniz için ödeme yapılmamaıştır valla ben kdv fatura kesemiyorum ve kdv düşmelerini istedim %20 ve mail ile ileti gönderdim ve 5 gün sonra %20 kdv kesil halde hesabıma yatırıldı..

P

populermp3

Misafir
kaptın yine paraları ha :p götür biraderim yakışır en çok para götürecek olanlardan biriside sanalkeyif.com dur haa

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam sorunu hallettik biz yetkililer sen daha önce üye oldugun için sana ödeme yapmış önceki ödeme döneminde yılbaşından sonra hep beraber sizin 2.ci benim 1.ciyi alcaz :p

P

populermp3

Misafir
yahu bazılarıda bedava deyip para ile satıyorlar anlamadım gitti yaws

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5