İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

netdirect.de den sunucu alacam ..yardım

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
netdirektte sunucu ısmarladım , yeni üyelik ile birlikte mail adresime PDF gönderdiler , tecrübeli olanlar bu PDF ile ne yapacağımı yazabilirlermi rica etsem..

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lokasyon tr ise teknoserver.net den alın. yani sizin lokasyonunuz. türkiyede oturuyorsanız. uğraşmayın netdirekt ile.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam da o arkadaştan almak yerine buradaki resmi bayiisinden almak daha mantıklı değil mi? teknik destek ve dil bakımındam.

ya tabii ki öyle. Ama zaten siparis etmis....

Illa netdirek ten siparis edecem diyorsa diye yazdim, bir alternativ olarak.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netdirektte sunucu ısmarladım , yeni üyelik ile birlikte mail adresime PDF gönderdiler , tecrübeli olanlar bu PDF ile ne yapacağımı yazabilirlermi rica etsem..

Almanlar bunu çok yapar sonra aralarında paslaşırlar. TR'ye mecburi taşırlar hesaplarınızı ya da iptal ederler. Netdirekt ile direk çalışmamanızı tavsiye ederim aksi taktirde ya TeknoAS ya da Netdirekt yakabilir sizi :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Almanlar bunu çok yapar sonra aralarında paslaşırlar. TR'ye mecburi taşırlar hesaplarınızı ya da iptal ederler. Netdirekt ile direk çalışmamanızı tavsiye ederim aksi taktirde ya TeknoAS ya da Netdirekt yakabilir sizi :)

vazgeçtim zaten , netdirek teknoas bayimiz dedi , müşerref hn, muhattap oldu , tarzlarını beğenmedim..başka bir şey diyemem çünkü tanımıyorum..

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakma olayı : Netdirekt'e TeknoAS'ın "hani bizdik sizin TR satıcınız? Neden siz satıyorsunuz" baskısı diyebiliriz. Sonrasında da müşteri bir bayinin bayisi olmak istemeyince oluşan sunucu iptalleri ya da sözleşme feshi denebilir.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakma olayı : Netdirekt'e TeknoAS'ın "hani bizdik sizin TR satıcınız? Neden siz satıyorsunuz" baskısı diyebiliriz. Sonrasında da müşteri bir bayinin bayisi olmak istemeyince oluşan sunucu iptalleri ya da sözleşme feshi denebilir.

tamam simdi anladim, bilgi icin sagol. Simdi ben almanya da oldugum icin... ;-)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece bu konuda demiştim. İnsanın kendi ülkesi gibi elbette yoktur. İnsan ülke içinde bile şehir değiştirince kültür farkına maaruz kalıyor ki yurt dışındaki boyutlar bam başka. Allah yardımcın olsun.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece bu konuda demiştim. İnsanın kendi ülkesi gibi elbette yoktur. İnsan ülke içinde bile şehir değiştirince kültür farkına maaruz kalıyor ki yurt dışındaki boyutlar bam başka. Allah yardımcın olsun.

Sagol dostum, cümlemizin insallah.

Ama dedigin gibi burda bu host/server isleri biraz daha kolay ucuz vs.
Biraz para olsa acacam burda bir datacenter.

Kolay gelsin ;-)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

ismarla mywedding ismarlada forumda tartisacagina bu servera noluyor diye sacini basini yol.. saka bi yana sakina boyle bi hata yapma, ne kadar sacma sapan nedenlerden bana -rep versende sacini basini yolmani istemem hele semih denen sahis ile tanismani hic istemem..

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismarla mywedding ismarlada forumda tartisacagina bu servera noluyor diye sacini basini yol.. saka bi yana sakina boyle bi hata yapma, ne kadar sacma sapan nedenlerden bana -rep versende sacini basini yolmani istemem hele semih denen sahis ile tanismani hic istemem..

hic bir sey anlamadim :D Anlayan anladi herhalde.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten Türkiye bu alanda dünyanın en pahalı ülkelerinden birisi. Bir de DC açmak maddiyat işi ancak devamındaki teknik olayları bilir kişilerden oluşan bir kadron olmadan karşılamaya kalkarsan işin imkansız. Benim de yakın gelecekteki ideallerim arasında ama hergün 10 kere düşünüyorum bu risklerini.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten Türkiye bu alanda dünyanın en pahalı ülkelerinden birisi. Bir de DC açmak maddiyat işi ancak devamındaki teknik olayları bilir kişilerden oluşan bir kadron olmadan karşılamaya kalkarsan işin imkansız. Benim de yakın gelecekteki ideallerim arasında ama hergün 10 kere düşünüyorum bu risklerini.

ama söyle bakarsak, her yeni isin bir riski vardir. Risk etmeden olmaz, No risk no fun derler ya :D

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama söyle bakarsak, her yeni isin bir riski vardir. Risk etmeden olmaz, No risk no fun derler ya :D

Ben ticari riskinde değilim zaten. Tek problem onca problemle uğraşacak bilir kişiyi bir araya getirebilmek. Bunu sağladıktan sonra ticari olarak zaman içinde kaynak yaratılabilinir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5