İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neteller.com hakkında bilginiz varmı

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslalr, www.neteller.com sanal bankacılık hizmeti veriyor. Ustelik Turkce olarak, bu konuda detaylı bilgisi olan varmı.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neteller oldukca guvenli yaklasik 2 yildir kullaniyorum hersey sorunsuz ve musteri hizmetleri cok iyi calisiyor, uye oldukdan sonra onaylamak icin ariyorlar ,hatta Turk calisanlari da oldugu icin Turk bir bayan aramisti beni, Turkcelesmesi de ayri bir guzellik, ayrica islem yaptikca puan kazanip cekilise katiliyordun , devam ediyor mu bilmiyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız bana ole gelıyorkı nagıhan hanım ısten cıktı yanı turkce servıs departmanındakı bayan yanıt vermedı bana 1 aydır

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cok buyuk bır fırma.Ha banka ha neteller aynı sey:)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoca uzun zamandır sesı cıkmıyor kadının sanırsam turkıye ıle ılıskısını kestı neteller veya bayan yol aldı ufaktan :D

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neteller güvenilir ve sağlam bir firmadır. sorunsuz çalışıyorum türkçe arayüzü ise kolaylık sağlıyor. neteller atm kartı cebimde istedigim zaman hesabımdan cekim yapabiliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5