İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neteller hesabı olan var mı?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir yerden bugün ödeme alacağım. sadece neteller ile ödeme olabiliyor.
bir arkadaşın hesabı varsa oraya gönderteyim. o arkadaşta bana paypal veye ytl olarak geri ödeme yapsın. komisyon verebilirim çok fazla olmamak şartıyla.

tanıdığım biri olması tercih sebebidir:)

yardımlarınızı bekliyorum

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Neteller ile kendi Garanti bankası hesabıma EFT alıp size havale yapabilirim. Yanlış hatırlamıyorsam garanti bu işlemden 10 ya da 20 $ kesiyordu. Komisyon vermek istiyorsanız verin. İstemiyorsanız canınız sağolsun.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
garanti mi kesiyor 10 yada 20 dolar? ne kesintisi bu merakımdan soruyorum sadece. hiç işlem yapmadım da neteller da.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neteller adresin verify ise işbankası veya akbanka çekersen 1dolar gibi bir ücret alınır,(1 ay öncesine kadar böyleydi.) ama öncelikle neteller adresini verify etmelisin. Ya da ücretsiz olarak neteller debit card istersen sana yollayacaklar 15 gün içinde, o kart ile de herhangi bir atm'den çekebilirsin (teb den döviz olarakta çekebilirsin..) 500 usd üstüyse bankaya almana 500 usd altıysa atmden çekmeni öneririm debitle..
Tabii debit sürekli neteller ile işlem yapacaksan önemli..

Kesintiye gelince;
Neteller parayı yurtdışından gönderir, eskiden garantiden gönderiyordu. Para yurtdışından geldiği için soygunculukta çığır açmış ve her 6 ay da olduğu gibi dün de yarıyıl hesap işlem ücreti altında 23ytlme kan doğramış garanti bankası ondanda komisyon alır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5