İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NetFaks.Com Satış Ortaklığı

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana gelen bir maili paylasmak istiyorum.

Merhaba ,

www.netFaks.com sitesi ile Türkiye’nin ilk ve tek online FAKS gönderim sitesi kurduk.

Türkiye’ye faks göndermek isteyenlere dakikası İstanbul 12 Ykr, diğer illere ise 20 Ykr’den faks gönderme imkanı veriyoruz. Bu fiyatlar Türk Telekom ile neredeyse aynı.

Sizin içinde uygunsa sitenize koyacağınız netFaks banner’ı üzerinden gelecek müşterilerin kontör yüklemeleri durumunda aramızda kararlaştıracağımız oranda payı size verebiliriz.

netFaks’ın ilk olması ve mobil faks hizmeti sunması kullanıcı ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilir.

Yorumlarınızı rica ederim.

Serhat Akyüz

SAVEGO

Tel: 90 216 450 24 16

Olayın mantığını sorduğumda gelen cevapta şöyle

Kod:
Mantık gayet basit size 468x60 bir banner vereceğiz, bu banner üzerinden gelen tıklamalarda kontör alındığı taktirde alınan kontörün %5’ini size vereceğiz, netFaks’dan login olup toplam alım ve kazandığınız parayı online görebileceksiniz.

Türkiye’de ilk ve tek olması açısından farklı bir site netFaks, ancak geniş kitlelere ulaşmak zor gerçekten, yorumlarınız varsa almak da isterim ...

Serhat

İletişime geçmek isteyenler için :

Serhat Akyüz

serhat.akyuz[at]savego.com.tr

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide netten kontor satıp pay alıcakmıssın. ibank.com.tr zaten bunu yapıyor. Türkiyede ilk olan nedir ?

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
iyide netten kontor satıp pay alıcakmıssın. ibank.com.tr zaten bunu yapıyor. Türkiyede ilk olan nedir ?

bilmem :) ben sadece bana gelen maili paylastım sizle. mail atıp detayını sorabilirsiniz.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemedim ama hizmet güzel , 10 ytl ye 50 adet fax gönderebiliyorsun.
evde yada ofisinde fax cihazı olmayanlar için güzel bir hizmet

ama ortaklık programı olarak çok fazla satılacak bir ürün değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5