İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

netfirms reseller aldım hesap açamıyorum

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar www.netfirms.com firmasından reseller bayii aldım fakat ne kontrolpanelini bulabiliyorum nede başka birşey. Bir domainin NS lerini yönlendirdim ve şu an yönlenmiş durumda domain www.mehmetyalcin.org

Daha önce netfirms'den reseller alan arkadaşlarımız varsa bana bu konuda yardımcı olabilirlermi ?

Bir tek panel var elimde kullanıcı oluşturmayı bilmiyorum.

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba arkadaşlar www.netfirms.com firmasından reseller bayii aldım fakat ne kontrolpanelini bulabiliyorum nede başka birşey. Bir domainin NS lerini yönlendirdim ve şu an yönlenmiş durumda domain www.mehmetyalcin.org

Daha önce netfirms'den reseller alan arkadaşlarımız varsa bana bu konuda yardımcı olabilirlermi ?

Bir tek panel var elimde kullanıcı oluşturmayı bilmiyorum.

Merhaba;
Suanda siteniz çalışıyor...

KursunKalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende başka bir siteden (hesaplihost.com) dan reseller aldım, bir kullanıcı adı ve veritabanı oluşturdum. yani reseller üzerine bir domain kaydı yaptım. domain i başka yerden almıştım. dns ayarlarını da yaptım. plesk panelde domain dns ayarlarınıda yaptım. herşeyi yaptığıma inanıyorum ancak ftp e hiç bir şekilde giremiyorum. ne ftp programlarından ne ftp.siteadi.com ne Bilgisayarım internet satırı kısmına ftp.itirazlar.com yazıp ftp ye giremiyorum.

plesk panel içerisinde tanımlanmış domain için dosyaların oluştuğunu görüyorum.
Sorunu çözemedim.. yardımcı olabilecek var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5