İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NetIBA Sertifikalı Stormpay hesabınızı 400$ karşılıgında alabilirim

A

AnxiouS

Misafir
Mektubun bir türlü gelmemesinden sonra göndermeleri için DHL yi seçtim fakat aradan 1.5 hafta geçtikten sonra DHL yi arayıp sordum ve kargonun geri yollandıgını ögrendim.

Bu yüzden NetIBA sertifikasına sahip olan bir hesabı satın almak istiyorum.
Eger NetIBA aldıysanız ve beklediginiz şeyler olmamışsa, hatta üzerine parada kaybetmişseniz ve bunları kurtarmak istiyorsanız.. Yada ben başka netiba alırım almam çok zor olmamıştı diyorsanız. PM atın konuşalım..

NOT: Stormpay email isim soy isim ve aynı şekilde netibadada bilgilerinizi telefonla arayp degiştirebiliriz. Yani sonradan NetIBA alacaksanız bile sizini için bir dezavantaj olmayacaktır.

Lütfen gereksiz yorum yazmayın 400$ den pazarlık başlar. PM ile soracagınız soru varsa sorun.

İyi çalışmalar

watcher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen bunu netibaya söylesen adamlar amerikadan gelir kamera önünde imza atarsın arkadaşım.. (amacım dalga geçmek değil 400$ şaşırtıcı)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle sanıyorumki internet bankaları bölümüne daha uygun olurdu....

ayrıca bi insanın 400 dolara netiba sertifikası alıcak olması insanda sorular oluşturuyor... okadar verene kadar 10 tane sertifika alınır dhl ile istenir zarfın geliceği dhl bürosuna uğranır ordaki adam kafalanır eline 50 kaat sıkıştırılır ve zarf istediğiniz saatte evinize ulaştırılır.. zarfın geldiği an telefonla aranırsın vs vs maximum 3 4 günde iş halledilir.. netiba sertifikasının insanların gerçek kimliğini ortaya koymak için kullanılıyor olması yasal sorumluluklarıda beraberinde getiriceğini düşünüyorum yanlış düşünüyor isem lütfen bunu belirtin konuyu baltalamak satışı durdurmaya çalışmak gibi bi amacım yok sadece biraz garip geldi...

A

AnxiouS

Misafir
Kıbrıslı oldugum için ülke seçeneklerinde Cyprus yazıyor Cyprus direk rum tarafı bayilerine gidiyor ve geri dönüyor olay bu. Ayrıca yorum yapmayn demedimmiydi?

B

blade1978

Misafir
ya belki bu durumlarda fazla bilgisi olmayabilir.ama 400$ netibaya yatırm yapacaksan neden hertürlü alınabilir dediğin gibi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burası forum topic açıyo olman yorumumu engelliyemez!!! gittigidiyor diğil burası!!! ne al sat bölümü.. ne konuyla ilgili bi bölüm nede yorumları durdurabiliceğin bi yer... aklında bulunsun..

watcher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse arkadaş sadece bi istekte bulunmuş fiyat belirtmese rating yapmazdı bu başlık heralde .. ardımdan kimler ne yazacak acaba.. :) bu arada arkadaşım 400 $ a bir ev kiralarsın mersinden hem bi feribot parası ödeyeceksin.. aylık 200 milyon ev kirası 100 milyon git gel desen kalana da mersinde künefe tantuni yersin.. yazık etme parana..

A

amaan

Misafir
AnxiouS' Alıntı:
Mektubun bir türlü gelmemesinden sonra göndermeleri için DHL yi seçtim fakat aradan 1.5 hafta geçtikten sonra DHL yi arayıp sordum ve kargonun geri yollandıgını ögrendim.

Bu yüzden NetIBA sertifikasına sahip olan bir hesabı satın almak istiyorum.
Eger NetIBA aldıysanız ve beklediginiz şeyler olmamışsa, hatta üzerine parada kaybetmişseniz ve bunları kurtarmak istiyorsanız.. Yada ben başka netiba alırım almam çok zor olmamıştı diyorsanız. PM atın konuşalım..

NOT: Stormpay email isim soy isim ve aynı şekilde netibadada bilgilerinizi telefonla arayp degiştirebiliriz. Yani sonradan NetIBA alacaksanız bile sizini için bir dezavantaj olmayacaktır.

Lütfen gereksiz yorum yazmayın 400$ den pazarlık başlar. PM ile soracagınız soru varsa sorun.

İyi çalışmalar

Noldu fazlamı geldi. İstersen daha da yükseltim.. Allahın dolandırıcısı

A

amaan

Misafir
Sen gel MSN ye boşver onu.. bu konu kilit sayın Admin Ayrıca :D

B

blade1978

Misafir
efet hakketiğini buldu.böyle nasıl oluyorda bir insana çamur atıyorlar anlamıyorum. çok iyi birisidir.400$ verebilir bir netiba onayına.

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 dolarmı tabıkı seve seve ahada sertıfıkam

img00375rj.jpg

C

C0mplicat3d

Misafir
Bu işlem HeeySeen arkadaşmzla toplam 4-5 gün önce aramızda tamamlanmıştır.. Toplam 400$ artı Email deişkligi nedeniyle kaybetme ihtimali olan 200$ ü ödenmiştir ve sorun giderilmiştir. Şu an kendisi yeni netiba sertifikasını almış evli ve 2 cocuk babası bir insan olarak miami kuzey sahillerinde yeni tuttugu bir evde yaşamaktatır :D

H

HeeySen

Misafir
C0mplicat3d' Alıntı:
Bu işlem HeeySeen arkadaşmzla toplam 4-5 gün önce aramızda tamamlanmıştır.. Toplam 400$ artı Email deişkligi nedeniyle kaybetme ihtimali olan 200$ ü ödenmiştir ve sorun giderilmiştir. Şu an kendisi yeni netiba sertifikasını almış evli ve 2 cocuk babası bir insan olarak miami kuzey sahillerinde yeni tuttugu bir evde yaşamaktatır

miami de havalar süper herkesi beklerimmm .... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5