İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netinternet Datacenter Sunucu Kiralama Hizmeti

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Yaklaşık 6 aydır son kullanıcıya kapalı olan ve bayi kanalı ile satılan sunucu kiralama hizmetimizi bugün tekrar aktif ettik. Artık internet sitemiz üzerinden paket fiyatları görüntüleyebilir ve birkaç saniyede sipariş verebilirsiniz.

Kiralık sunucu sayfası : http://ni.net.tr/kiralik-sunucu.html

Ayrıca, Yer sağlayıcı faaliyet belgesine sahip Hosting firmalarına özel bayi programımızla ilgili bize ulaşarak gerekli şartları ve indirim oranlarını öğrenebilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
9 ay önce sitenizden almıştım tekrar açılması iyi olmuş, bayi kanalları sıkıntılı olabiliyor

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sunucu barındırma konusunda da pazarlıksız bir fiyat belirtemezmisiniz?

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
9 ay önce sitenizden almıştım tekrar açılması iyi olmuş, bayi kanalları sıkıntılı olabiliyor

@selim61 Teşekkür ederiz.

Sunucu barındırma konusunda da pazarlıksız bir fiyat belirtemezmisiniz?

Tüm hizmetlerimizde benzer kullanıcılar arasında ayrım göstermeyen bir fiyat tarifesi uygulanır yapılan indirimler yapılacak sözleşme içeriğine ve süresine ayrıca alınacak hizmetin adedine göre değişebilir. Bu konular ile ilgili ayrıntılı bir e-posta gönderebilirim isterseniz.

T

trgy

Misafir
Netinternet Datacenter ile anlaşmamdaki en büyük etken hız konusudur. Gerek Ahmet gerekse Osman Bey tüm sorunlar ile anında ilgileniyorlar.

Datacenter'a gittim ve gördüm. Herkesin gidip görmesini tavsiye ederim. 2005 yılından beri çalışırım netinternet ile. Ben gibi sorunlu bir müşterileri olmasına rağmen kovmadan usanmadan ilgileniyorlar. :)

webkarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bildiğim en kaliteli datacenter lar arasında.hızı ve destekleride gerçekten süper.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hiç çalışma fırsatım olmadı fakat yıllardır hep iyi şeyler duydum. Başarılar.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Netinternet ile henüz hiç çalışmadım fakat kalitesini biliyorum. :)

SinemBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netinternet Datacenter ile anlaşmamdaki en büyük etken hız konusudur. Gerek Ahmet gerekse Osman Bey tüm sorunlar ile anında ilgileniyorlar.

Datacenter'a gittim ve gördüm. Herkesin gidip görmesini tavsiye ederim. 2005 yılından beri çalışırım netinternet ile. Ben gibi sorunlu bir müşterileri olmasına rağmen kovmadan usanmadan ilgileniyorlar. :)

Aynısını bende söyleyebilirim , son cümlesine kadar :) Küçücük bir sorunumda desteğe yapışıyorum , süper volki hiç usanmadan bıkmadan cevap veriyor :D

Şimdi gördüm facebok'ta , yeni volkanlar aranıyormuş . Dilerim hepsi yine bıkmadan usanmadan cevap verirler bize :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi