İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netinternet Telekom

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternet hizmeti gereksinimlerinizin tümünü farklı bir firmaya ihtiyaç duymadan karşılamak üzere, genellikle hosting sektöründeki firmalara yönelik çözümler ve hizmetler sunan şirketimiz hakkında daha detaylı bilgilere ni.net.tr internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ticari Ünvan: Netinternet Bilgisayar Telekominükasyon Sanayi ve Ticaret Limted Şirketi
Vergi Hesap Numarası: 631 051 0974
Vergi Dairesi: Gökpınar / Denizli
Ticari Sicil Numarası: 24402
Oda Kayıt Numarası: 17 / 31053
Oda Kaydı: Denizli Ticaret Odası
Yer Sağlayıcısı Faaliyet Belgesi : Sıra 226 Belge No: 331 (kontrol)
Şirket Adresi : Merkezefendi Mh. Eski Karcıyolu Üzeri No:13 PK:20125 Merkez / Denizli
Şirket Telefonu :0258 264 65 44 (7x24x365)
Faks Numarası :
0258 264 65 48
(7x24x365)

Partner & Bayisi & Distribütör & Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar :
Cisco Systems
cPanel Inc.
Parallels (Plesk, Virtuozzo, Helm, Ensim)
DirectAdmin
Netenberg
RIPE
GeoTurst
LiteSpeed

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2002 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vererek, sektörde kalıcı bir yer hedefleyen firmamız ile ilgili güzel bir haberi sizler ile paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar outsource ettiğimiz altyapı hizmetlerimizi artık kendi öz kaynaklarımız ile sağlayabileceğimiz, sizlere daha iyi , hızlı hizmet verebilmemizi sağlayacak ve Netinternet markasını farklı bir boyuta taşıyacak “Netinternet Datacenter” için çalışmalarımız başlamıştır.

“İyi hizmet, uygun fiyat” ilkesi ile yürüttüğümüz proje kapsamında ülkemizin lider telekomünikasyon firmalarından birisi ile tam yedekli ve Türkiye'de pek rastlanmayan büyüklükteki bir kapasite için uplink anlaşması yapılmıştır. Enerji altyapımızda sorunsuz bir hizmet verebilmek için ThePlanet, LiquidWeb gibi firmaların güvendiği bir firma ile, sunucu altyapımızda sektör lideri HP firması ile, network altyapımızda da her zaman olduğu gibi Cisco firması ile çalışacağız.

Kademeli olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız ile ilgili daha detaylı bilgileri blog sayfamızdan takip etmenizi rica ederiz.

Saygı ve sevgilerimiz ile...

Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti.

http://ni.net.tr/blog/netinternet-datacenter.html

O

Orion

Misafir
eskiden belli bir fiyatlarınız vardı. fakat şimdi bakıyorum sitenize teklif isteyin gibi şeyler görüyorum. sanırım artık satış yapmıyorsunuz?

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eskiden belli bir fiyatlarınız vardı. fakat şimdi bakıyorum sitenize teklif isteyin gibi şeyler görüyorum. sanırım artık satış yapmıyorsunuz?

Merhaba,

Müşteri portföyümüzün büyük bir kısmını Hosting firmaları oluşturmakta ve bu nedenle kendi internet sitemizde veya halka açık alanlarda fiyat listesi belirtmemiz etik olmamaktadır.

İlginiz için teşekkürler.

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarılı bir firma ahmet bey olsun osman bey volkan bey olsun şini iyi yapanlardan..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende yıllardır Netinternet ile çalışıyorum bir serverım var onlarda. Yaklaşık 3 yıldır hiç bir problem yaşamadım. Olası problemleri de çok kısa sürede çözdüler..

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 yıldan fazladır sunucum bulunuyor. Sunucu yönetiminden hiç anlamam ama sağolsunlar destek oluyorlar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Lütfen firma tanıtım alanlarında , firmaların tanıtımını yaptığı mesajlarda firmalar hakkında genel görüşünüzü bildiriniz. Herhangi bir memnuniyetsizlik yaşarsanız örn. A firması hakk. kendiniz özel konu açınız.

İlgili karşılıklı atışma bitip , çözüm oluştuğu için konuda ki , konuyla ilgili olmayan mesajların tümü silinmiştir.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi