İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

netistanbul.com (new) tavsiye ve öneri bekliyorum..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben çömez bi arkadaşınız olarak aranıza katılmış bulunmaktayım..webden çok da iyi anlamam ama merak ve istek sonucu bi site yaptım..www.netistanbul.com ..dilegim şudur ; site hakkında görüş ve onerilerinizi bekliyorum..siteyi ne yönde geliştirme konusunda karasız kaldım..tamamen istanbul üzerine yapsam rekabet etmem çok zor..genel yapsam çorba olacak..fikirlerinizi bekliyorum..fazla hırpalamayın ben de kalp var emi :))
www.netistanbul.com

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Emek verilmis. Oncelikle hayirli olsun.

Elestiri dinlemek isterseniz;
- Sitede cok karmasik geldi.
- Renkler cok cesitli.
- Iframe'deki scrollbar'in saga sola tasmasi bir dezavantaj olabilir.

Fakat domaininiz cok guzel.
basarilar.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır olsun....

isim cok iyi en basta..

Bence Yazı Karekterlerini bastan gozden gecir ve
Resimlerin Boyutlarında Oynama Yapma ...
Siteyi gezen biri gozu ile yaptım bu yorumları Sakın Yanlıs Anlama

Basarılar Dostum

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain guzel +1
tasarım cok kotu -1
fontlara dıyecek soz bulamıyorum -1
bu domaıne ıcerık cok guzel oturtulabılır... +1

acılen yukarıdakı menulerı kaldırarak aynı bılgılerı farklı sekılde sunmanı tavsıye edıyorum.

hayırlı olsun.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
can a katılıyorum. güzel bir domain var. ama tasarım biraz amatör kalmış gibi. renk uyumun kötü. daha güzel bir tasarımla daha iyi yerlere geleceğini umuyorum. başarılar..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben acemiligime veriyorum..site içerigi hakkında ne yapabilirim onerilerinizi bekliyorum..arkadaslara tek tek teşekkür ederim..önerilerinizi dikkate alcam..

S

sezgin

Misafir
biraz daha araştırma yapıp okumanız lazım sanırım tasarım hakkında, domain isminiz güzel bunu değerlendirmeniz lazım.

İyi çalışmalar..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese tşkkrler

yorumlarınız isabetli lakin çok ugrasmam gerekcek bu web bilgisiyle..ama inaniyorum ki herkes bu yollardan gecmistir..herkese teşekkurler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5