İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netlioo -Sosyal Ağla herkes kazansın. Alt üyem olana PARA İADESİ !!!

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netlioo Nedir ?

Markafoni, daybuyday, hızlı al gibi daha bir çok tanınmış siteyle anlaşması bulunan ve yaptığınız alışverişlerden belirli bir yüzde alarak para iadesi yapan bir sitedir. Ayrıca bazı üyelik teklifleri var ki sadece üye olarak 0,70 tl gibi rakamlar kazanıyorsunuz.

Nasıl Kazanç Sağlanır ?

Netlioo üzerinden, alışveriş yapacağınız mağazaya giderek yaptığınız her alışverişten,

Netlioo'nun belirlemiş olduğu sitelere açıklamalara uyarak üye olduğunuzda,
(Ünlü alışveriş sitelerine üye olup 1,10 TLye kadar para kazanmanız mümkün, üye olup 10 krş almaktan iyidir)

Davet ettiğin kişiler senin alt gurubun olur, birisi alışveriş yaptığında tüm gruba o puan gider veya alışveriş yaptığında, bunun için ne kadar çok alt üyeniz varsa o kadar çok kazanırsınız.
Hatta alt üyenin alt üyesinden de para kazanırsın. Zamanla hiç tanımadığın kişiler bile senin alt üyen olarak olmuş görürsün. Hiç birşey yapmasan bile para kazanmaya sürekli devam edersin.

Tıkla kazan kısmı yakında eklenecekmiş...

Ne kazanacaksınız ?

Tüm bu işlemler biriktiğinde hesabınız da olan parayı ister çekersiniz, ister alışverişte kullanırsınız. ( alışverişte kullanma bölümü daha açılmadı. )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siteye normal olarak üye olunmuyor, illa birisinin alt üyesi olma zorundalığı var. Normal üye olsanız bile sistem sizi bir başkasının alt üyesi olarak tanımlıyor.

Eğerki davetiyemle üye olup para kazanmaya başlarsanız, bana kazandırmış olduğunuz %10u sizlere iade edeceğim.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

EXTRA PUAN KAZANIN BÖLÜMÜNDEN AŞAĞIDAKİ SİTELERE ÜYE OLDUĞUNUZDA KARŞILARINDA YAZAN TUTAR KADAR SİZE ÖDEME YAPACAM ARKADAŞLAR.

Sadece netlioo'ya üye olup ardından İKEA sitesine üye olduğunuzda kazancınız 0,34 TL. Ardından diğer sitelere de üye oldukça para kazanmaya devam edin arkadaşlar...
AYNI ZAMANDA O TUTARLARIN DAHA FAZLASI DA SİZLERİN HESABINA YATACAK VE İLERİDE ÖDEME OLARAK ALABİLECEKSİNİZ

q2qs6.jpg

• Siteyle alakalı sormak istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar.
    [*]Ödemeler Paypal ve MİSLİ'ye yapılacaktır. Havale ücreti 1,10 lira kesinti ile İş Bankası hesabınıza da yollayabilirim.
  • Üye olduğunuzda Adınız Soyadınızla beraber ödemeyi nereye istediğiniz ve bilgilerinizi yollarsanız sevinirim.

İlk ödemem 63,76 TL

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece 1 siteye üye olarak bile 0,35 kazanabilirsiniz. 2 siteye üye olun 0,65 olsun 3. site ile kazancınız 0,99 olsun. Hadi arkadaşlar sizleride bekliyorum bu kazançlı sisteme..

goodhead64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referans kazancı varmı acabaa

nasıl puan kazanılıyor birde onuda cevaplandırabilirmisiniz?

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referans kazancı varmı acabaa

nasıl puan kazanılıyor birde onuda cevaplandırabilirmisiniz?

Referans kazancı mevcut, hem üye olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Hemde internet üzerinden yaptığınız alışverişler karşılığında komisyon alarak.

Daha detaylı özel mesaj atıyorum dostum, alt üyem olursan sürekli olarak yardımcı olurum sana..

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay için ödeme talebinde bulundum. Ödeme geldiği an sizlerle paylaşacam arkadaşlar..

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ayki almış olduğum 63,76 TL lik ödeme dekontu.

Netlioo Kazandırıoo, sizde kazanmak istiyorsanız pm atın yardımcı olayım ;)

pwk5l.png

uncanny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sisteme yeni sitelerin eklenmesiyle, liste güncellenmiştir arkadaşlar...

Eski üyelerimde yeni sitelere üye olabilir.

q2qs6.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5