İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nette Görmek İstemediğimiz Hareketler Bunlar

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Nedir arkadaşlar bir de sizden duyalım bakalım ve listeleyelim. Neleri görmek istemiyorsunuz?

Ben kendim başlayayım; insanların ekmekleriyle oynayan veletleri görmek istemiyorum ben. Gelsinler, öğrensinler, yardım edelim ama saçma sapan fiyatlarla iş alıp insanların ekmekleriyle oynamasınlar. Burada bu işle ev geçindiren insanlar var sonuçta.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Ben kendim başlayayım; insanların ekmekleriyle oynayan veletleri görmek istemiyorum ben. Gelsinler, öğrensinler, yardım edelim ama saçma sapan fiyatlarla iş alıp insanların ekmekleriyle oynamasınlar. Burada bu işle ev geçindiren insanlar var sonuçta.

Aynı fikirdeyim.

seslishe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Popup ve splash reklamı olan sitelerden girdiğim hızla kaçıyorum.

Ayrıca 3 -5 bilgi ekleyip forumlara üye olmadan linki göremessiniz yazısını görünce o siteye adımımı bile atmıyorum :)

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Popup ve splash reklamı olan sitelerden girdiğim hızla kaçıyorum.

Ayrıca 3 -5 bilgi ekleyip forumlara üye olmadan linki göremessiniz yazısını görünce o siteye adımımı bile atmıyorum :)

aynı sorun bendede var üye olsan nolcak mantıgı anlamıs degilim bazen üye oluyorum ama siteyi hatırlamıyorum bile zaten bitane msn almıstım o tip üyelikler icin onu yazıyorum bide cakma nick gec gitsin ee kime ne yarar saglıyor bu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
"yazı içeriği misafirlere kapalıdır" bu yazıdan nefret ediyorum
hertürlü kıllığı yapıyorum sonra o siteye

sezoakbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İllegal yollarla (ör:adsense) para kazanan siteler gördüğüm zaman kendi kendime elimde botnet olsada sunucusu kapatsam. Videoyu görmek için reklama tıklayın, içeriği görmek için beğenin vs vs. Adsense için söylüyorum kendine zararı var, diğer adsense kullanıcılarına zararı var, adwords kullanıcılarına illalah dedirtiyorlar.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Facebook'taki özenti kişilikler. q'lar w'ler xD'ler....

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
İnternet ortamında küçük şeyler için sorun yaratmak yerine bilgi paylaşımında bulunmak herkese faydalı olacaktır ancak ne yazık ki bilgi paylaşımından çok tartışma ortamı yer alıyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Abi deyip işine gelmeyince küfür, hakaret edenlerin kökünün kazınması taraftarıyım.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sana abi diyenler bir elin parmağını geçmez :D

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Eee söylemeyim diyorum ama yaşlanmış artık, geçmiş zamanı. :D Neyse, yaşlı olupta kendine abi denilmemesini isteyenleride görmek istemiyorum ben :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İyi o zaman bana amca da diyebilirsiniz o zaman :D
Ben ise yazılan bir metin içinde birden çok basit kelimeleri yanlış yazanlara ayar oluyorum. Bende tdk değilim mutlaka yanlış yazdıklarım vardır ancak basit olanları yanlış yazdıklarında ciddi sinir oluyorum. Birde bu adamlar script yazmaya çalışıyor :D
ne - ney
forum - form
herkes - herkez
şarj - şarz
vs.vs.vs.
Aslında bir çok insanın dil bilgisinden ne denli yoksun olduğunu anlıyoruz. Belkide bu sinir ediyordur beni :)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ülkenin sesini web'de duyuran , sansüre karşı en büyük protestoları yapan topluluğa rahatsız edici deniliyor demekki.

Her ne kadar İnci Sözlük sana rahatsız edici gelmese de bence rahatsız edici. Ne kadar sansüre karşı protesto yaparlarsa yapsınlar rahatsız ediciler. Yaptıkları 1 doğru tüm yanlışlarını silemez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5