İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nettetescil.com Tanıtım.

nettetescil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
05.05.2009 yılında www.nettetescil.com internet hizmetleri ve bilişim teknolojileri ünvanı altında kurulan firmamız.Yaklaşık 4 senedir internet söktöründe faliyet gösteren onlarca kuruluşa danışmanlık etmiştir.
Firma hizmet faliyetleri arasında Domain,Hosting ve Tasarım olmak üzre 3 bölümde faliyet gösteren firmamız son olarak arama motorları opsiyon çalışma S.E.O grubu kurmuş ve bu konuda'başarı sağlamıştır.

Hizmetlerimiz

Domain : Firma yaptığı antlaşmalar neticesinde Türkiyedeki en ucuz alan adı kaydını başlatmış.Alan adı kayıtlarında kredi kartı ile ödeme seçenekleri ve anında aktivasyon ile hizmet sunmaktadır.

Tasarım : Firma 5 kişilik tasarım ekibi ile müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Tasarımlarımız Web - Ticari - Flaş - Logo üstüne yapılanmıştır.
Tüm tasarım seçeneklerimizde kredi kartı uygulamasını başlatan ilk firma ünvanınanada sahiptir.

Hosting : Firma müşterilerine %99 Uptime garantisi ile hizmet vermektedir.Kesintisiz yayın nettetescil.com müşterilerinin tabi hakkı olarak algılanmış ve 7/24 saat sunucular gözetim altına alınmıştır.Güvenlik - Kalite - Hız - Süreklilik - Destek - Maliyet gibi önemli esaslarımız vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır.Tüm hosting paketlerinde kredi kartı ile ödeme kolaylığıda sağlanmıştır.

Sunucu : Firma gerek VPS sunucu seçenekleri ve fiyatları ile,gerekse Dedicated sunucu seçenekleri ve fiyatları ile hizmet sunmaktadır.Tüm sunucularımızda kredi kartı ile ödeme kolaylığıda sağlanmıştır.

Seo : Firma optimasyon ekibi uzun yıllardır arama motorları çalışmalarında yer alan arkadaşlardan oluşmaktadır.Bilhassa Google üstünde üzmanlaşan ekibimizin önemli referansları mevcuttur.Bunlardan örnekleri sitemizde görme şansınız vardır.Ayrıca Seo çalışmalarınızı kredi kartı ilede ödeme avantajına sahipsiniz.
Bünyemizde bulunan tüm hizmetlerimiz,hem müşterilerimizin hemde firmamızın kazancı olarak ortak payda'da buluşmuştur.Biz şunu çok iyi biliyoruz ''memnun müşteri diğer müşterininde habercisidir''
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanız dileği ile...

www.nettetescil.com İnternet Hizmetleri Bilişim Teknolojileri BİR GAMZE BİLGİSAYAR KURULUŞUDUR

nettetescil.com İnternet Hizmetleri Bilişim Teknolojileri

Vergi Bilgileri :

Vergi Dairesi : sarıgazi/ İstanbul
Vergi No : 244 304 849 64

Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi :

YS - ( 1644 )
SAYI : B.62.0.BTK.0.14.04.05.-435.01.02.2009.-238573

Ticari Ünvanı : nettetescil.com İnternet Hizmetleri Bilişim Teknolojileri
İş Sahası : Hosting Web Tasarım
İşletme Temsilcisi : Mustafa Kemal Erkal
Ticaret Adresi : HATBOYU CAD DENİZ APT NO:20 DÜK:2 ÜMRANİYE/ İSTANBUL
TEL: 0212 415 38 42

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun...

Bir konuda bilgi rica edecem sizden, en ucuz alan adı satışı demişsiniz sitenizden domain sorguladım 16 TL üzerinden fiyatlandırma yaptı...

T

trgy

Misafir
Domain adresi 2008 göstermiyor ben mi yanlış baktım? Başka bir firmamıydınız yoksa?

nettetescil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain sonradan nette tescile dondu gamze bilgisayar altında calısıyordu

T

trgy

Misafir
domain sonradan nette tescile dondu gamze bilgisayar altında calısıyordu

Anladım, dikkat ediyorum bu tarz şeylere. Yazım şeklinize bile dikkat ediyorum, biraz daha düzenli yazarsanız, müşterileriniz açısından iyi olacaktır en azından müşteri olmak isteyenler açısından.

İyi satışlar.

:)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Anladım, dikkat ediyorum bu tarz şeylere. Yazım şeklinize bile dikkat ediyorum,

firmaların ciddiyetinin en önemli göstergelerinden bir tanesi de organizasyonlarını, yaptıkları işleri ifade ediş biçimleri; kullanılan metinde ne kadar ciddi, doğru ve düzgün ifade varsa, yapılan işin ciddiyeti de o oranda büyüktür.

konu dışı oldu kusura bakmayın. hayırlı satışlar diyelim

nettetescil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz iş ciddiyetine öenme veren bır kurulusuz sızın demek ıstedıgınızı anladım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5