İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

network ip kamera

A

alcakxxxkofte

Misafir
Merhaba.
Elimde bir intellinet network ip kamera var ve pc ile baglantisi yok yani gerekmiyor sadece hub switche takiliyor normal bir bilgisayar gibi. işte asıl sorum şudur : ben herhangi baska pc den bu kameraya baglanmaya calisiyorum ama baglandigimda adsl modemin bolgesi aciliyor onun kullanici adi ve sifresi isteniyor. ama ben sadece kamerayi acmak istiyorum yani dusununki burasi bir internet cafe ve disaridan istedigim pc ye baglanayim ama istedigim pc ye. mesela AĞ da
10.0.0.25 var buna değilde
10.0.0.32 no lu pc'ye baglanmak istiyorum. ve ip numaram da (salliyorum) 85.12.12.12 olsun. nasıl baglanabilirim? yani istedigim pc ye nasıl baglanabilirim yoksa normalde baglanabiliyorum ama modem çıkıyor. yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise gerçekten memnun olurum. teşekkürler şimdiden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5