İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nevaria nasıl bir alışveriş sitesi?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar buradan bir ürün almak istiyorum ama güvenilirmi bilmiyorum bu site hakkında bilgi ve yaşadıklarınız varmı acaba??

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
hhaaa tamam şimdi aklıma geldi bu ismi biryerde hatırlıyorum diye..:D
peki bu sitede ödeme seçenekleri içinde garanti paramatik visa electron varmı..bu soruyu ile contak kurdum hala 2 sattir vevap alamadım acaba buradan bir şey alsak gene iletişime geçemeyiz+üründe evimize gelmediğinde ne yapacağız.biliyorsunuz adamlar yani nevaria parasını peşin alıyor..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
walla aga o şikayet var sadece lah 3 tane şikayetimide haledildi diyip şikayet ettiğim şirketle anlaşıp olay haledilmiştir dediler.tamamen faşist bir site mahkeme varken o site yalan bnce..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet'in Adklik ve Adsense'i aynı sayfada istememesine rağmen bu site için gidip Adsense'e bu sitenin reklam verdiği bir oluşum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5