İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nevya.com Yüzsüzlüğün Diğer Adı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mitolocya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Nevya.com'dan bir resel aldım aldığımada bin pişman oldum. Kendileri zaten vukaatlı bir firma imiş sonradan anladım. İş işten geçti malesef. Resel alalı ortalama 6 ay oldu ve reselde her ay kapanma oldu. Bu kapanmalar 15 gün süreye kadar dahi çıktı. Ücret iadesi istedim ayak sürtüler. Sunucudan kasten yada dehil sitelerime ait veri tabanını sildiler haklarında şikayet açtım. Döndüler tatlıya bağladık. Ama sorunlar bitmedi. Sürekli aynı mazeret DC sorunu. Madem dc sorununuz var. Dc değişin vs bizi ilgilendirmez fatura günü gelince para almasını bilirsiniz 1 gün geçmeden. Firma gerçekten çok kötü teknik destek almak yada telle ulaşmak imkansız.

Dün yazdığım ticket cevabı. Ben iade idiyorum adamlar dns problemi diyor. Dns kendi dnsleri default dns ama onda bile kıvırma peşindeler.

iWGvuaz.png

Son aylarda açtığım ticketler. Dikkat ederseniz başlıklar hep aynı resel kapalı.

yY2ULhs.png

Sonuç olarak kesinlikle yüzsüzlükte sınır tanımayan firma olarak gözümde tarihteki yerlerini aldılar. Siz siz olun uzak durun.

KrmYlmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=66842]Nevya[/MENTION];

Konuya davet edildi.

Report yazınız detaylı şekilde incelenmiştir. report belirttiğiniz 1. kısım bizi ilgilendirmez. 2. kısmı ise kanıtlamanız durumunda sorun hallolmuş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5