İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

New Yorkta Beş Minare

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar bugün filmi gittim izledim çok güzel vermek istediği mesaj olsun filmdeki sahneler olsun gitmenizi tavsiye ediyorum.

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İş yerinden arkadaşımda gitti çok övüyor ben gidemedim hala :ağla:

bakalım yarın akşam ayarlarım sanırım. :)

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İş yerinden arkadaşımda gitti çok övüyor ben gidemedim hala :ağla:

bakalım yarın akşam ayarlarım sanırım. :)

birde 2 seçenek sunuyorlar bir tr dublaj birde orjinal orjinal'de filmdeki ingilizce konuşma sahneleri altyazılı oluyor ben tr dublaja gitmenizi öneriyorum tabi okumak hoşunuza giderse bilemem sizin tercihiniz:D

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde 2 seçenek sunuyorlar bir tr dublaj birde orjinal orjinal'de filmdeki ingilizce konuşma sahneleri altyazılı oluyor ben tr dublaja gitmenizi öneriyorum tabi okumak hoşunuza giderse bilemem sizin tercihiniz:D

vay canına yaw hakkatten aşmışız olayı Türk yapımı film olarak, bakalım tr dublaja gideriz sanırım :D Türk filminide altyazılımı izleyelim :eek:ha:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
verdiği mesajı ve "Hacı" yı oynayan karekterin aslında kim olduğunu bilen var mı?
aslında filmin konusu derin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gözlüklerinden ve türkiyeye gelemeyişinin sebebinden kim olduğu çıkarılabiir aslında, karıştırmayalım fazla. Mahsun yine film çeksin, hep çeksin, harika konular buluyor

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Fİlmin geneli güzel olmadıgı gibi patlama sahnelerini ben bile daha iyi yaparım. Bir şeyi yapacaksan iyi yapacaksın. Beceremiyosanda hiç kalkışmayacaksın...Patlayan sahneyle asıl sahne arasında ton farkı olurmu yahu :D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kesinlikle sahneler arasında bozukluklar var.
Filmin konusu siyasiye çekilebilir değil, bâriz şekilde siyasi bence de.
İlk yarının başı ve ikinci yarının tamamı olabildiğine durgun...
Kardeşimle gitmiştim. Pek haz almadım ama izlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5