İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NFS : Pro Street demosu çıktı ( tam gaz download )

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaplı Hosting 100mbit paylaşımsız sunucuları farkıyla :)

noheader.jpg

0062.jpg

Sistem gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista

İşlemci: 2.8 GHz veya daha fazlası (Windows Vista için 3.0 GHz)

RAM: 512 MB RAM veya daha fazlası (Windows Vista için 1 GB RAM)

Sabit Disk: 8.1 GB boş sabit disk alanı

Ekran kartı: 128 MB veya daha fazla (Pixel Shader 2.0, AGP ve PCIe)

DirectX: Versiyon 9.0c

DVD-Sürücü: 8x

http://91.198.125.26/nfsps_pcdemo.rar

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim elime korsanı bile geçti yakında upload a başlarım =)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korsanı buraya koymayı asla düşünme burası vvarezi alsa kabul etmez

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yenisin diye söledim daha tanışamadan uzaklaştırılmanı istemem :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anime ile tahrik olunmasa yada başka bi zıkkım olmasa anima

Moderatör tarafında düzenlendi:

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
gerek bu başlıkta gerekse forum genelinde mevcut olan konulara konu dışında yorum yapmamaya özen gösterin lütfen. Ayrıca foryou ve powerz nickli arkadaşlar sözüm sizedir tartışmanıza başka bir ortamda devam edebilirsiniz burası tartışmanız için uygun bir yer değil.

Konu ile alakası olmayan tüm mesajlar silinmiştir. Tekrarı halinde tekrar bir uyarıda bulunulmayacaktır.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ah kota olmasa şimdi indircemde :eek:

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerek bu başlıkta gerekse forum genelinde mevcut olan konulara konu dışında yorum yapmamaya özen gösterin lütfen. Ayrıca foryou ve powerz nickli arkadaşlar sözüm sizedir tartışmanıza başka bir ortamda devam edebilirsiniz burası tartışmanız için uygun bir yer değil.

Konu ile alakası olmayan tüm mesajlar silinmiştir. Tekrarı halinde tekrar bir uyarıda bulunulmayacaktır.
adama şakasına söylüyoruz çok gereksiz birşeyde polemik yaratıyor ne yapalım. ayrıca normalde dosyanın boyutu 1.5 gb mi neydi bu niye 800 mb ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
adama şakasına söylüyoruz çok gereksiz birşeyde polemik yaratıyor ne yapalım. ayrıca normalde dosyanın boyutu 1.5 gb mi neydi bu niye 800 mb ?

o yazılar geride kalmıştır önümüze bakalım ve ders çıkaralım samimiyetine güvenemediğimiz arkadaşlara şakada olsa bu tip yorumlardan kaçınalım

+ boyut sorusuna gelince resmi sitesinden verilen linkler genellikle exe formatında olur yukardaki dosya winrar ile arşivlenmiş bundan kaynaklanıyor olabilir.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim vdcdeki file hosting sunucuma koydum ve trafiğin suyunu cıkardığınız için ( ben bi nevi networku test ediyor olsamda ) 3-5mb, 3-5mbdir diyek .rarlayarak sundum ne tartışma döndü bilmiyorum ama keyfini cıkarın

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben oynadım biraz, ama pek sarmadı. Modifiye olayını güzel yapmışlar. Baya bi ayrıntı var. Örneğin arabaya arka kanat takıyosun. Sonra rüzgar tünelinde kanadın açılarıyla yükseklikleriyle oynayıp aracın performansını belirliyorsun. Yol tutuşu veya daha çabuk hızlanma gibi.. Oyunun menüleri biraz karışık, hasarlarıda güzel yapmışlar. E nesi sarmadı diyosanız pek oyun oynamıyorum vakit kalmıyor, kalan vaktimide oyunla öldürmek istemiyom :p

cagoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler ben fullünü buldum o yüzden indirmiyorum;)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
çok fena oyun yalnız yukarda yazan düşük sistemle oynarsanız pek zevkli gelmeye bilir. Gerçekçilik 10 üzerinden 10.Oyunu sırf kaza yapmak için oynuyorum bazen çok güzel dağılıyor araba tavsiye ederim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5