İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ni-Osman İsimli Kullanıcıyı Protesto Ediyorum

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.ni.net.tr/cogunlugu-php-karma-t51.h**l (** yerine tm)
adresinden birçok w*rez script downloada sunulmuş ve görüldüğü üzere firma yetkilisi Osman Bey de "süper! emeklerin için teşekkürler..." diye bir mesaj atmış.Bu konuda kayıtsız kalmayı bırakın bir de bu mesajı atan Ni-Osman'ı protesto ediyorum.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
üstelik kendi forumunda ne kadar ayıp :)
gözden kaçmış olmasın kendi forumunda mesaj arttıracam diye.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcıları çekebilmek yapılmış olan bir uygulama yapılabilcek fazla bir seçenek yok kınamamız onu bu hareketini yapmaktan malesef vazgeçirmeyecektir.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Webmasterlikle aram yok Ahmet bunu okumuş ve yazmış öylesine yazdıgım bir mesaj sitenin hiçbiryerinde marez göremezsiniz hep silerler biraz dolaşın forumda anlarsınız..

Özür diliyorum.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Osman Abinin Böyle Birşeye İzin Verceğini Sanmıyorum.
Heleki Kendi Şirket Forumunda.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Netinternet tek başına bir sunucuda çalışır içinde managed için gerekli birton yazılım var bundan dolayı dün sunucu os-reinstall oldu kapalıydık müşterilerimize tek tek mail atıp telefon ile destek almalarını söyledik.. Webmasteril bilgim yok neyin marez neyin lisanssız oldugunu bilmediyimden boş bir mesaj atmışım öylesine zaten silmişler forumda gezenler konuların altında illegal içerik poaylaşımı yasaktır ibaresini ve birsürü kaldırılmış marezlinki göreceklerdir.

Bilmediyim bir konu için boş bir mesaj attıgımdan dolayı özür dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5