İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niche Kelime Analizi Yaparken

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Niche kelime seçimi zordur. Analizi yaparken çok kafa karışıklığına izin vermemek için kendinize bir analiz tablosu oluşturun ve yapılması gereken 5 analizi sırası ile takip edin:

• aranma hacmi
  • rekabet hacmi
  • rakiplerin gücü
  • kelime TBM
  • reklamveren sayısı

Araçlar konusuna daha sonra detaylı değineceğim.

Not: Otoblogları önermiyorum ve Spin makaleleri önermiyorum. Bu konuda çok soru geliyor. Eğer vurgun yapayım, kısa süreli para kazanayım, bana yeter diyorsanız durum değişir. Ama uzun dönemli size para kazandıracak, kaliteli bir işler çıkarmak istiyorsanız ve 3 ay sonra domaini çöpe atmak istemiyorsanız daha fazla çaba harcamalısınız.

Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:

60 günde Niche Site Yükseltme Rehberi
Niche Kelimeyi Bulduktan Sonra Rakiplerin Analizi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google da bazı aramalar yaptım, bi kaç tane konuma rastladım, iyiye gidiyor gibi ama kelimem baya bi zor, bakalım ilk sayfaya ne zaman çıkacağım

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
rakiplerini iyi analiz etmen gerekiyor. backlinklerini ve pr lerini. aldıkları anchor textleri. Buradan analiz yapabilirsin:
http://backlinkwatch.com/

Azmin sonu başarıdır :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
backlink almam lazım, 15 gün sonra backlink alabilirim nasıl backlink almalıyım sence?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
bence ilgili içerik.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gelişine backlink almak daha iyi değil mi, allah ne verdiyse gireyim bloglara, nette bi sürü dofollow bloglar var, hergün 2 tane ekleyesim var, bizimkiler bencil çünkü, kendi kategorimdeki bloglar benim linkimi kaldırır eminim, şansımı deneyeceğim yinede

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
gelişine backlink almak daha iyi değil mi, allah ne verdiyse gireyim bloglara, nette bi sürü dofollow bloglar var, hergün 2 tane ekleyesim var, bizimkiler bencil çünkü, kendi kategorimdeki bloglar benim linkimi kaldırır eminim, şansımı deneyeceğim yinede

sitenin bir kategorisi var. daha doğrusu kelimelerini kategorileri var ve bu kategorilere göre arama motoru siteni belli konuma oturtacak. kalite açısından önemlidir. senin kategorin Bilgisayar ve Elektronik (%25-50) tir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ozaman ben 2 3 tane dizine sitemi ekleyeyim şimdi, yorum backlinkleri alamayacak gibiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5