İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nihat'la SivriSinek

S

Senbul

Misafir
Nihat ile Sivrisinek programını bilen arkadaslar vardır herhalde.Cok sevilen bu radyo programı eski radyoları best fm de son bulmustu.
Şimdi yeni radyo kanallarında tekrar yayındalar.
Alem fm de hafta içi hergun 17:00 ile 18:00 arasında dinleyebilirsiniz.Sevenlerini duyurulur....
Radyoların konusan tek hayvanı.......:D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sivrisinek uçar gider,
arı gibi sokar gider.
Arı şişirir insanı,
Sivrisinek kanı emer.

o oo o ooo sivrisiten sitar oldu...

eski programdan alıntı.... bende dinlerdim eskiden

şekill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu programdaki arka fonda çalan müzigin ismini bilen warmı?kafayı yicem aylardır o müzigi arıyorum???

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o herife uyuz oluyorum...
hergün etilerden bakırköye gelirken trafikte onu dinliyodum ikra geldi sanırım :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yaa malın teki vız vız diye konuşup oka boka sallayan bi adamdı...konu tarihine bakmamıştım umarım hala yayında değildir :D
adam saçma sapan bir domaini 50liraya kitleyecek adam arıyo diye biz düştük tufaya :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nihatla sivrisinek çok güzel programdır yapmayın :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
yaa malın teki vız vız diye konuşup oka boka sallayan bi adamdı...konu tarihine bakmamıştım umarım hala yayında değildir :D
adam saçma sapan bir domaini 50liraya kitleyecek adam arıyo diye biz düştük tufaya :p

Hala yayında :D Hatta hangi kanalda hatırlamıyorum ama bir televizyonda vidivodo videoları hakkında yorum yapıyorlar. :p

Abraxas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala yayında Hatta hangi kanalda hatırlamıyorum ama bir televizyonda vidivodo videoları hakkında yorum yapıyorlar.

hala alem fm de.. hatta sabahları 7-9 arasıda yayında.. Yıllardır dinlerim nihat'ı çok sevdiğim bir programcı.. Sürekli sivrilen ve başına davalar açan birisi...

bay_bars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zırt bırt reklamlarla kesinlen bir program. Baız esprileri güzel memleket meslelerinede duyarlı olsalarda gıcık oluyorum ha birde tam saatinde kesinlikle başlamıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5