İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nihayet 100$ oldu

F

flashcenter.net

Misafir
Adsense hesabım nihayet 100$ oldu , çek gelir işşallah .

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun, paranı bekleterek biriktir bence.
USD çek ise, 100 $ çek ile bankaya gidince veznedeki kadın tuhaf tuhaf bakar suratına masrafı var şu var bu var der, hevesini kursağında bırakır.
YTL ise, Citibank'a kargo ile göndererek bozabilirsin.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temiz 100 dolarsa beklesin yoksa çek paranı atabilir

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadı hayırlısı sana bı tavsıye google ın artık sagı solu bellı olmamaya basladı al paranı ıcın rahat etsın

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 aydır hesabı bekletiyorum.
Google'nin sağı solu belli olmaz açıklamalarının pek mantıklı bulmuyorum, yada bunu söylerken sebebini ve neye dayandığını anlamıyorum.
Google'nin Şartlar ve Koşullar metnini okuyup kabul etmiş olan herkes, bu metindeki bütün kurallarıda onaylamış demektir.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
developer, 10 ayda ne kadar biriktirdin acaba? buraya yazmanın sakıncası varsa ö.m. de atabilirsin. sormamın bir sebebi yok sadece merak ettim. bir de ay sonunda ödeme almamak, senin site yapma şevkini kırmıyor mu? bana para geldiği gün kesin bir site açıyorum ben gaza gelip. bence ödeme almayı dene, yararını görürsün :p

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop, 10 ay bekletmemin tek bir sebebi var kazanamıyorum :p
Aylık 15 - 20 $ arası kazanç ile 205 $ birikti.
Ödeme almamak şevkimi kırmıyor çünkü AdSense için hiçbir çabam olmadı, hatta üyelik aldığımda bir senede domain, hosting masraflarım çıksa yeter demiştim. 2 katı çıktı senesi gelmeden, oda iyidir.
Atılma korkusu yaşıyor herkes, evet yarına atılmayacağımızın hiçbir garantisi yok tabiki.
AdSense'den nasıl kazanırım ne yapmalıyım hangi projeleri çıkartmalıyım, hiçbir çalışmam olmadı. Belki yeni projeler eklesem üstüne kazancım artardı, ama çalışıyorum, zor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm tahmin ettiğim gibiymiş o zaman durumlar. biz öğrenci olduğumuz için zaman ayırma durumlarımız daha esnek. buna rağmen şahsen pek bir uğraş içerisinde olduğum söylenemez. tembel bir insanım herhalde, ama olsun. diğer siteler neler yapıyor onları takip etmek daha zevkli benim için. araştırmacı kişilik :)

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyrlı olsun .... bende 100 $ yapsam paramı alsam. kurtulsam yahu..
adsense den para birikmiyo ya :(
ayda 10-15 dolar biriktirebiliyosam yine iyi ..
neyse...
hyrlı olsun tekrarına kavuş

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop harbi halimize şükredelim baksana 1 sende 200 $ lar 100 $ ı geçip parayı alıp kurtulayım diyenler. değişik bir görüntü

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop'un kazançları etkilenmiyor valla google'la aralarında bi bağ var heralde :)
(Nazar değmesin daha çok kazanırsın inş. hehe )

Benim adsense kazançları click başına artık 0,01 den bile az geliyo : )) Bakalım bunun sonu ne olacak.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove, benim için 200 $ ekstra bir para oldu günlük tıklama sayısı 3-5 arası :p
Ben 1 senede domain+hosting parası çıksın boşuna cebimden para vermiyeyim dedim çünkü Netten para kazanmak ( sponsorlar yolu ile ) gibi bir düşüncem olmadı. Allaha şükür 2 senelik masrafı çıktı sitenin 2006 Haziran'da 1 sene olacak AdSense üyeliğim, ehe..
Ancak AdSense'den para kazanmak için çabalayan arkadaşlara Allah sabır versin, belki bende çabalasam birşeyler olabilir.
Çünkü günlük 3-5 tık, aylık 100-120 tık ile 15-20 $ alıyorum. Fena sayılmaz değil mi :?

B

Baria

Misafir
peki sitenize gelen tekil kullanıcılar ne kadar ? günlük mesela ?

1000 kullanıcı olsa tekil günlük 10 kişi ancak tıklar reklama bence :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek bir konuya dayalı bir site,
Günlük tekil 100 - 150
Sayfa gösterimi 500 ila 700 arası değişiyor.
Tıklama dediğim gibi günlük 3 ile 5 arası değişiyor.
Aylık kazancta 15 - 20 $

B

Baria

Misafir
bu çok az . kimse tıklamıyor ki reklamlara :) adamı fıtık ediyorlar sonra adamları zorlan tıklatırıyorlar siteye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5