İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nihayet

T

trgy

Misafir
1 ay sonra 7 bin falan olacak sanırım ortalama. TR'de ilk 100 e girebilmemiz için ilk 7 bin 500 içerisinde olmamız gerekli şu an için.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa nın pek önemli olduğunu sanmıyorum forumun nasıl olduğu önemlı olan :)
Alexa bir ölçü biriminden başka bişey deıl.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kalitenin artması benim için daha önemli.Ne forumlar gördük alexası ile kalitesi ters orantılı :)

X

Xman

Misafir
Alexayla kalite bağlantısı kurulması anlamsız zaten, bizim kurduğumuz bağlantı forumdaki hareketlenme ve bunun alexa değerine yansıması ;)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İyi gidiyor maşallah :) "İsmi lazım değil" foruma muhtaç kalmayacağız. Saldırılarla ortada kaldığımız, çeşitli hilelerin döndüğü yerden sonunda kurtuluyoruz.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
gözle görülür bi ilerleme var. Tebrik ediyorum. Önceden pek takılmazdım ama jeek-trgy sayesinde takılıyorum. Tekrardan hayırlı olsun umarım kısa sürede daha farklı projelerle forum daha da aktif olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5