İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nimet Abla'dan 2011 Yılbaşı Milli Piyango bileti

D

DomainAbi

Misafir
2011n.png

Türkiye'nin en ünlü Milli Piyango gişesi olan BahçeKapı Nimet Abla'dan Bilet almak ister misiniz ?
Bir çok büyük ikramiyenin Nimet Abla'dan çıktığını biliyor musunuz?
Her Yılbaşı sadece Nimet Abla'dan bilet almak için Şehir dışından gelen bir çok kişinin olduğunu biliyor musunuz?

Bu yılbaşında büyük ikramiye 35 Milyon Lira Yani 35 Trilyon !

İstanbul'a kadar gelmenize ya da İstanbul'da oturduğunuz yerden kalkıp Nimet Abla'ya giderek hem zaman hemde yol parası harcamanıza gerek yok !

Sizin yerinize Ben gidip biletinizi alıyorum ve size kargoluyorum..

Çeyrek Bilet : 8 Lira
Yarım Bilet : 16 Lira
Tam Bilet : 32 Lira

Her bir bilet için sadece 2 Lira Komisyon alıyorum..Biletinizi alıp Y.içi Kargo ile indirimli olarak karşı ödemeli size gönderiyorum ve 1 gün sonra biletiniz elinizde oluyor..

İsteyene özel hizmette sunuyorum mesela sonu 0 ile biten ya da 3 ile başlayan diye de talep alıyorum yalnız bunun için 3 Lira alıyorum..

İsteyene tam seri ya da karşık seri de alabilirim..

Önce ödemeyi alıyorum sonra biletinizi alıyorum..
İsteyene komisyonun karşılanması ile sanalpazar dan ilan açabilirim ve vade farksız 12 taksitle biletinizi alabilirsiniz

PAYPAL YOKTUR

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba nimet abla mimet abla fark etmiyor valla :) 18 19 yıldır istanbuldayım 3 kez aldım . o kadar şansızımki ıskalamadı bile :D

D

DomainAbi

Misafir
Nimet abla aldığı bilet sayısı çok olunca çıkma ihtimalide yükseliyor ee tabii bundan öncede çokça çıkınca millet hücum ediyor

ceasr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nimet abladan almıcan da kimden alcan .. alabildiğiniz kadar bence

D

DomainAbi

Misafir
Dün bi arkadaşın biletlerini almaya gittim..

İsteyen varsa yardımcı olabilirim..

fotoraf0762.jpg

fotoraf0768.jpg

fotoraf0769.jpg

fotoraf0770.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5