İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nisan Ayı adsense Cpm si %50 Aşağıda.

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen ayın sonu ve bu ay yani nisan ayında farklı içerikli web sitelerimin olduğu ads hesaplarım da cpm %50 civarında aşağılarda. bu konuda fikri olan varmı?

Uzun yıllardır bu işlerle uğraşıyorum. daha öncede cpm de sapmalar olurdu bazı dönemlerde. lakin hem bukadar uzun sürmezdi, hemde %50 gibi abartı seviyede olmazdı. Googleye çalışıyoruz resmen.

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence krizden dolayı reklam verenler çekiliyor yada kota koyuyor. piyasanın tadı yok.

rapor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlenin reklama tiklamaya verdigi bedeli ölctügümde dilim ucukladi

2 cent ödüyor

hatta bazi aylar 1 cent olmus aylik ortalama..

bu orantilamayi adsense icinde yapamiyoruz.

adword kullaniyorsaniz Allah askina söylermisin kelime eklemek icin birakin 1 2 vermeyi 10 cent bile kabul etmiyor cogu.. hatta bazi kelimeler 50 centte asagi düsmüyor

nasil oluyorda durum böyle iken tüm tiklamalarin kazanca orani 1 cent gibi komik rakam olarak geri dönüyor?

google nin tiklama basina aldigi payi bilen var mi?

bize 1 cent verirken kalan 9 centi kendisi mi aliyor yoksa?

artofdevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sohbet kelimesi için benden 0.55 tık başı vermemi istiyor ama ben sitemden tık başı anca 0.01 alıyorum bu adsense napıyor anlamış değilim..

zaten son 15 gündür %30 kazanç azalması oldu..
off off offff.........

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tık yüksek alım az bende de yaa 120 tıka 3 dolar nasıl sizce :( ve hep aynı reklamlar çıkıyor sitemde filtreler de işe yaramıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5