İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nisan Ay'ı ödemesi hesabımda.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cuma saat 3 gibi çek geldi. Kargoya verdim, kargo cumartesi teslim edileceğini söyledi çeki. Bugün para hesaba yatırılmış. Eğer Google Eft hizmeti çıkmasaydı. Bu Kargo işi gerçekten çok rahat. herşeyi halletmem 5 dk. mı alıyor 2 gün sonra para hesapta ;) Kimse ödeme almadımı ?

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sen söyleyince bende baktım kardeş saol valla ii haber verdin benimkide yatmış cuma günü verdim bende kargoya bugun yatmış ama bundan sonra ne kargo ne bilmemne EFT rulezz :d

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ytl alıyorlar en fazla. benden geçen sefer hiç almadılar nedense, ama bu sefer 5 ytl almışlar :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu işlere yeni başladım kısmet olurda çeki elime alırsam kargoyla değil citibanka kendi elimle götürcem ve o kapıdan girerken çok çok kasılacamdan eminim :)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Cuma saat 3 gibi çek geldi. Kargoya verdim, kargo cumartesi teslim edileceğini söyledi çeki. Bugün para hesaba yatırılmış. Eğer Google Eft hizmeti çıkmasaydı. Bu Kargo işi gerçekten çok rahat. herşeyi halletmem 5 dk. mı alıyor 2 gün sonra para hesapta ;) Kimse ödeme almadımı ?

kargo dediğin nedir?
ben garanti bankasına veriyorum çeki, 1 aya bozuyorlar. 20dolar da komisyon alıyorlar...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yöntem sadece YTL çekleri için geçerlidir. Ayrıca siz giderseniz, sizden çeki teslim almazlar ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Phantasm' Alıntı:
kargo dediğin nedir?
ben garanti bankasına veriyorum çeki, 1 aya bozuyorlar. 20dolar da komisyon alıyorlar...

bak işte buraları takip etmemenin zararları ;)
kaç aydır çatır çatır 5 ytl ye çeklerimizi 2 günde bozduruyoruz iyinet ailesi olarak ; )

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çek

Valla nisan ayı çeki kayıp bende inşallah bizede gelir. :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Bu yöntem sadece YTL çekleri için geçerlidir. Ayrıca siz giderseniz, sizden çeki teslim almazlar ;)

kargo için ytl çekimiz olmalı değilmi yanlış anlamadıysam
+ ben kendim götürünce niye almıyolar onu anlamadım valla :)

yazıyı okudum fakat ytl çeklerini kargoyla yolladığımızda kaybolma ihtimali var demiş arkadaş peki böyle bir durumda ne yapmak lazım bildiğim kadarıyla o çek adıma kesildiğin için başkası bozduramaz ve ben googledan kayboldu diye yenisini isteyebilirim değil mi ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde sabah yatmış. yapı kredi bankası ile yapıyorum işlemlerimi. kargo felan uğraşmıyorum.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
benimde sabah yatmış. yapı kredi bankası ile yapıyorum işlemlerimi. kargo felan uğraşmıyorum.

lovemove sen kaç günde aldın ne kadar komisyon kestiler yazarsan seviniriz

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
banka 20 ytl alıyoruz dedi vermedim ,bende gittim kargoya verdim kargoda ücreti tanıdık olduğu için ücret 2.5 ytl :D kesinti 5 ytl total:7.5 ytl 12.5 ytl için yaptığıma bakın

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk çekimi citibanka götürmüştüm. Çekinizi alırız ama hesap açmanız lazım ve bu iş içinde en az 1000$ para yatırmanız lazım dediler. Bende 1000$ yatırdım ve hesap açtım. Çeki aldılar fakat hesabıma işlemesi 1.5 ay sürdü. Üstelik 30$'da komisyon kestiler.

Bundan sonraki çeklerimin hepsini kargo ile bozdurdum. Benden 5 YTL falanda kesilmiyor. (Gerçi ben parayı citibank'taki hesabıma istiyorum. Belki ondandır.)
Ama artık hiçbirine gerek kalmayacak sanırım EFT sağolsun...

D

deja-vu

Misafir
arkadaşlar ben adsense kullanıcısıyımburdan sormak biraz abes olucak ama ben bu işte yeniyim hesabımda yaklasık 50 dolar birikti acaba ne zaman ödeme alıcam birde bende tıklama başına çok az veriyor ne gibi seyler yapmalıyım

ecpm oranım cok dusuk 48 bin gösterimde 26 kişi tıklamıs oran 0.01 kazanc 0.65 dolar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi