İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nisan Çeklerinde Sorunmu Var

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok banada gelmedi (izmir ) gelir yaw teleş yok.. postacılar bir posta için başka semte gitmezler 1-2 gün beklerler o semte toplandıktan sonra dagıtım yaparlar..

T

tahtakale

Misafir
Çoğumuza ulaşmadı hala.Bazıları "siz dağda mı yaşıyorsunuz, bize geldi de yedik" falan diyor ama burası İstanbul ve henüz Nisan çekleri tanıdığım iç bir arkadaşıma ulaşmadı. (Ekspres hariç)
Onun için hemen panik yapmayın.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana dün saat 16-17 arası geldi Istanbul Avr. Express değil

S

sss

Misafir
valla ben adandayım geçen 26 sında gönderilen çek 1 inde elimdeydi..Express kargoyla istemek lazım

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda konuyu actigim zamandan 5 dakka once nisan cekimi almistim arkadaslar ve ekspres degildi normal idi yani, bu sefer 5-7 gun kadar erken geldigi icin sasirmistim bende, sizlere gelmemesi ilginc acikcasi, ben bursadayim

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben istanbuldayım heralde bu saatlerde gelir postacılar

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelmedi bir cok kisiyede sordum gelmemis kesin bi bityenigi var bu nisan ceklerinde bakalim cuma oglende gelmesse napicaiz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben gecen ne zmana geldi onu hatırlasam P: bu nisan için bişi dicem ama gelir yaw bekleyelim bakalım cumaya kadar

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
13 Haziran hala yok 24.May.2005 de onaylanan nisan çeki hala gelmedi yaw.

G

Gencadam

Misafir
Çekleri gelen var mı? Veya henüz gelmeyen? Benimki hala gelmedi, bu zamanlarda bankaya teslim etmiş oluyordum.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde hala gelmedi su nisan ceki....

ÖNEMLİ: Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor.

bende bu yazi yaziyor ve ben avrupada yasiyorum bu vergi eylemi yapmaliyimi? Bazi bilenlere soruyom yok gerek diyorlar ama neden hala o yazi var?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi eylemini yapmalısın. Yoksa paranı göndermezler hiçbirzaman. Ayrıca hesap ayarlarından para bekletme seçiliyse onuda düzelt.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu her ay yolla yapmisim ve ben yoktur arkadasa ö.m da sordum gerek yok diyor vergi eylemi egerki yapacaksam hangisi yapcam bide hepsi ingilizce :)

Cassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman bu çek olayı baya uzun sürüyormuş. Siz Nisan çeklerinden bahsediyorsunuz. Bende sanıyorumki benim Mayıs çeki bu aralar gelir :) (1 ay 4 gün oldu)
Birde bunu bozdurması var. Google hiç birşeyde geri kalmıyor şu PayPal'a geçsede herkes rahatlasa değilmi..

G

Gencadam

Misafir
Paypal'dan önce bankaya eft sistemini ekleseler çok iyi olur. Global bir şirket olan Google'ın banka eft'sini paypal'den önce hizmete sokması daha mantıklı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5