İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nisan Mayıs Çekleri

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar nisan mayıs cekleri durdurludumu bankadan odeme gelmedi 40 gun googleye mailde atmadım bekliyorum hala bankadan gelcek diye çeklerin durdurulması gibi boyle bisey varmı goruslerinizi bekliyorum..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
dün bir ara google sayfasında ödemeler durduruldu eft ile gönderilecek gibi bir yazı gördüm ama pek dikkat etmemiştim.. bende halen nisan ayı çekini tahsil edemedim ama benimki bankada beklemiyor bankacılar kelek yapıyor çeki tahsile vermiyor :(

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abicim ben verdim bana dediklerine gore bi kac gun daha bekleyin hesabiniza gecer dediler bakalim yarin son gun bugun kambiyo sefini falan ayagiya kaldırdım nedir dedim bu yaa sakin olun beyefendi falan dedim olmuyorum cekimi istiyorum yarin hesabımı kapatırım param yatmasa size biz bilgi vericez falan dediler bakalım yarını iple cekiyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Harbiden' Alıntı:
ya abicim ben verdim bana dediklerine gore bi kac gun daha bekleyin hesabiniza gecer dediler bakalim yarin son gun bugun kambiyo sefini falan ayagiya kaldırdım nedir dedim bu yaa sakin olun beyefendi falan dedim olmuyorum cekimi istiyorum yarin hesabımı kapatırım param yatmasa size biz bilgi vericez falan dediler bakalım yarını iple cekiyorum

ben çeki verdim bankaya on gün sonra telefon açtılar gelin çekinizi geri alın bunu tahsil etmiyoruz.. haklı müşteri hattını aradım genel müdürlüğü aradım foss hiç bişii olmadı en sonunda bir çerçeve alıp duvar ascam...

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse bişey yazmayacakmı ya Allah aşkına arkadaşlar

M

millionkurt

Misafir
ödemeni iptal ettir bu ay eft ile al işte neden yoruyosun kendini..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım yavaş yavaş panelden cek secenegini kaldırcaklar ( eft ile ödeme yaptıkları ülkelerden) bana öle geliyor diger aydan itibaren ebnc esadece eft kalacak gibi

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyelimki cekleri iptal ettirdik elimde bulunan cekler nolcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5