İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon bugun kapatıyor

OlayHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon yok orada yok burada tarzı tartışmalar artık görünmeyecek.Nedeni ise Nixcon’un piyasadan çekiliyor olması.
Evet,piyasada çok ucuz hizmet vermesiyle tanınan Nixcon Şirketi Bugunden itibaren hizmet vermeyecek. Hizmeti kesme nedenleriyse iflas etmeleri.

KenaNeoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onların Allah belasını versin.Herkesi rezil edip bıraktılar.Yazıklar olsun

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Nixcon piyasaya girdiği gibi çokhızlı bir şekilde çıktı, @Arkadash'ın da dediği gibi kendi siteleri aktif durumda şuanda ben bi anlam veremedim. Nixcon'un müşterisi vardı ama verdiği hizmetten aldığı parayı döndüremedi diye düşünüyorum belkide nixcon yeni bir değişim içerisinede gireibilir.

Tüm nixcon mağduru arkadaşlar adına üzülüyorum, umarım çareyi kısa sürede bulmuşlardır.

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İşin garip tarafı bana son gittiğimde colocation mı bırakıcaksınız dediler dün öğlen ?

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O zaman dediğim gibi nixcon bir değişim içerisine girmiş yada girme aşamasında herhalde, çünkü hat fiyatları falanda veriyorlar telefonda.

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
nixcon kabloyu çekmeyi unuttu herhalde. Öğlende kabloyu çekip networku kopartıcaktı.

Time: 17.21

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de az kalsın nixcona geçecektim :)

O fiyata nasıl satıyorlar anlayamamıştım zaten. ondan geçmedim.

hostmatik.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok komik bir şekilde ben bu olayı dün öğrendim , server yanıt vermez oldu bir arayayım dedim , adam kapatıyoruz dedi , dalgamı geçiyorsun dedim yoo ciddiyim dedi , inanamadım şok oldum e nolucak şimdi dedim
millet gelip alıyo server ını dedi
koştum gittim hemen aldım server zaten ordaki herkes istifa etmiş durumda başka bi DC ye yönlendiriyorlar , NIXCON kadar gayri ciddi bir yaklaşıma sahip DC görmemiştim adamlara diyorumki neden haber vermediniz cuma günü öğrendik arayabildiğimizi aradık dedi
arayamadıklarınında kablosunu çekmişler nasılsa onlar arıcak diye

offf offffffffffffff bu türkiyede bu işi yapmak ne kadar zor bi durum ya
işi gücü bırakıp koştura koştura DC aradım yerleştirdim NS değiştirdim v.s. sıkıntı pişmanım ve ben inanmıyorum bu adamların para kazanmadığa orada normal olmayan bişey var.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
profilo datacenter'e geçmiş çalışanları sanırım, oradan yeni bir başlangıçmı yapacaklar nedir

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
nixcon çok tartışıldı çok konuşuldu ve bir anda girip bir anda çıktı gitti, hala üzerinde dura dura söylüyorum bende yeni bir değişim içerisine giriyorlar yani öyle sesinliyorum arkadaşlar.. Bir çok kişi bir anda bir çok sunucusunu taşımak zorunda kaldı oradan ve zor yada kolay bir şekilde taşıdılar ama nixcon 2 gün içerisinde alın demesi çok acayip birşey benim çıkarttığım tek anlam değişim.

Minikperi.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon artık kurumlara çalışacak. bireysel müşterileri ekarte ettiler. Amerikadaki merkezlerinden gelen talimatla küçülme politikasına gittiler. Bundan sonra sadece Şirketlere sunucu servisi yapacaklar. Yoksa kapandıkları filan yok yani. Sadece sektör daralttılar.

Not: bende kendilerinin yalancısıyım :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bak sen! Demek kurumsal çalışacaklar.
Kendilerinin kurumsallığından şüphe ederim!

Osmanı niye sepetini verip yolladılar madem ?

Amerikadaki merkezlerinden bir fotoğraf yollasınlar sizi bir arasınlar bir gidin bakalım ne var orada ?

Hiç mi düşünmüyor bunlar yalan konuşurken el insaf.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixconun sahibi genç biri.bu işi baba parasıyla yürütüyormuş.
babasının şirketleri iflas edince paralel olarak buda iflas etmiş.

190 bin ytl telekoma ve 30bin ytl kadarda elektrik borcu varmış nx in

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5